Přejít na výpis diskuzí

František Ringo Čech

OSOBNOST 7.7.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý proti komunismu,věřil,sem Vám,a pak ste v seriálu Dynastie Nováků,škoda opět zklamání.
    • Václave Nejezchlebo, ale to je známé, že kur*a Čech všude vleze. Komunisty má Čech velmi rád a vše činí pouze pro oko.
  • Pane Čechu, ten Vinyl děláte dobře. Pozdravujte ode mne Svaťu,
    Milan Malinovský
  • Ahoj Ringo,
    dneska v Blesku 27.12. jsem se dočetla, že říkáš o otcovství v 70 ti letech, že jsou to Idioti, jasně je to logické a naprosto střízlivý názor ale nejvíce se mi líbí to, že všichni víme, ale jenom ty to klidně řekneš a nahlas, což má samozřejmě větší váhu.Jen tak dál.
    Marcela
  • P.čECHU,zajímal by mne váš názor na znovuzvolení M.Bendy poslancem,mne to uplně vyděsilo,ten politický příživník měl už dávno skončit. Kurfürst
  • Dobrý den . Váš BYL JSEM SVĚDKEM KRÁDEŽE STOLETÍ ,nemá chybu .Jsem Váš fanda www.porcelan-glass.cz ,hezké dny ,měsíce,roky Jan Cidrych *3*
  • Taky jsem si to popletl a je to skoro k neuvěření.
  • Zdravím,
    díky za pomoc pro Miloše Zemana na hrad. Miloš Zeman má můj hlas. Díky za Vaše články. Je to balzém na duši. Je mi 63 let, a přeji Vám hodně zdraví, a nenecht pane Béma v klidu. My obyčejní lidé můžeme udělat změnu jenom jednou za čtyři roky.
  • Asi před 17 lety umělec František Ringo Čech seděl na lavičce na tenisových kurtech SK v Kladně a sledoval, jak jeho dcera „Džudy“ hraje turnaj žáků.
    Vedle seděly dvě místní maminky, jejich holky hrály stejný turnaj. Kolem se popelil malý chlapeček, mnohem mladší bráška jedné z nich a nepřehlédnutelný František ho sledoval a zase se zapojil do jejich debaty: „Jééé, to je krásnej chlapeček, takovej blonďáček, to se hned tak nevidí, a zrovna v Kladně. Za padesát let bude rarita, těch blonďáků tady bude málo, všechno se to mezi sebou smíchá, blonďák bude rarita.“ Stalo se to před 17 lety. Dnes je z tohohle blonďáčka - „rarity“ český hokejista s číslem 93 Jakub Voráček, který hraje po boku Jaromíra Jágra ve Flyers ve Philadelphii v NHL. On si na to nepamatuje, byl ještě moc malý, a co František?? Ten si to asi taky nepamatuje, ale my dvě maminky ano.
  • Díky pane Čech (o korupci)

    škoda, takových čehů je moc málo.

    hodně spokojených dnů Vám i nám přeje invalida
  • Mistře čtu vaši knihu Z mého života a DOBRÝ je to suprovní ... a taky hlasujete na Barandově pro Jirku Schelingera v pořadu To byl náš hit já jo a doufám že vyhraje a porazí je všechny i všudybyla káju gotta bo on je v každém desetiletí to je hrůza *3* *1* tak se mějte a vaše kniha je skvělá jsem vaše milá čtenářka jak na začátku oslovujete... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit