Přejít na výpis diskuzí

Celeste Buckingham

OSOBNOST 28.3.2011 
233 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volám sa Marko.
  • Celeste a nemohli by sme si odpisovat jak na facebooku?<3
  • A temu pppp sem poslal velké nelíbí
  • A Celeste to ti odpísalas tej jednej babe co ti tu neco píše?
  • Ale já mám iba 8 rokov.
  • Celeste včéra sem všetkým frajírkám povidal že já sem do teba a včil nemám ani jednu s ních.prosím stretneme sa?Lebo ty si najkrajšia baba na celem vesmíri...:-):-):-)<3
  • Dobre, odpíšem. Mám ťa veľmi rada si môj obľúbený fanúšik stretnime sa.
  • Kraaaaaaasa ty si kraaaaaaaasa<3<3<3<3<3
  • Celeste odpíš i mne na neco.
  • Celeste ty nevipadáš ani na 16 né to že na 20.Si neuvieritelne krásna.
  • Ty si booooooomba.Každú noc sa mi o tebe sníva.Že ťa zachranujem!
  • Jaaaaj včil sem dopočúval Run run run a fakt dobreeeee!!!!
  • Boooooooooomba vcera sem ta videl a ti brutáaaaaaaaalne 5d v piesni RUN RUN RUN tam si naaaaajkrajší ze v všetkích piesní
  • Celeste ja bich ta nekedi chtel strašne videt nemohli by sme sa stretnút bývam na Slovensku v Borskom mikulaši kusek za bratislavou ulica m.r.štefanika tam ten dom který ma taký maly dom kerí je spadnúty
  • Ty si proste bomba . Mne sa o tebe sniva a v reklame na orange 1,2 si boooooooomba
  • Ano ninka
  • cel češi su blby ti si aj tak švajčakoslovačka ha ha my mame celeste češi
  • Mám miliardakrat lepší hlas jenom nejsem tak zakomplexovana, abych se ponizovala a doprosovala v soutěžích a vim jak to funguje a nehodlam se Umazat a pravdu nejde navždy zamlcovat.
    Pa
  • Olonianda t y si pip a ona je krasna len zarlis ze ma krasnu plet i hlas a ze ty to co ona ma ty NEMAS?!Urcite to nemas my zato nemozme ze nemas super hlas a zarlis na nu mne je to uplne ukradene aj ty aj tvoja hlava@_@tak co steou ze zarlis?Ja ti. neponozem a ani sa mi nechce tak si to musis viriesit sama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší