Přejít na výpis diskuzí

Celeste Buckingham

OSOBNOST 28.3.2011 
233 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá na 18 možná 19. ale 20 bych jí rozhodně neřekl. vypadá mladší než je a je neuvěřitelně krásna
  • To myslíš vážně .. ??
  • Vše nej *4*
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • Absolutne
  • Vypada rozhodne starsi nez na 20let.
    Abdolutne na 20 let nevypada.
  • celeste ještě jsem ti chtěla říct že mi všichni řikají že umím krasně zpívat tvoje písničky i když jsem z česke republiky chtěla jsem se tě zeptat jestly by jsme se nemohly sejít že bych ti zaspívala *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* PS:bydlym v olomouckem kraj vesnice kokory jsem holka jemi 9 let
  • celest ja te miluju kdy a kde bude koncert jedu po tobě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jsem tvoje velka fanynka miluju všechny tvoje pisňičky
  • Celeste ty jsi skvělá kamarád ve šk tě přectavoval jako referát zbožňuju tě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajjuska
    Je hroozně dobrá
  • ty si najlepšia milujem ta
    chcem bit ti ti si aj pekna a mne sa paaaaaaaaaači straššššššššššššne pesnička laska na vlasku.
    mam ta rada
    *14* *14* *14* *14* *14* *1* *15*
  • je krásná,skvělá herečka a ještě lepší zpěvačka .. moc ji to přeji být lepší a lepší protože na to má .. :) hrála úžasně v pohádce láska na vlásku díky ní jsem si oblíbila tu pohádku.. ale jedno vytknu .. má na lepšího kluka než je Harich ještě,že se rozešli má na víc .. připadá mě takovej divnej.. a nelíbí se mi jak zpívá..nelíbí se mi ani vzhledově .. *16* *3* *14*
  • do roku 2010
  • Je nej
  • pajjuska
    Je úplně dobrá, nejlepší písnička od ní je Crushin my Farytaile
  • pajjuska
    Je dobrá,jedna z mých nejlepších zpěvaček a nechápu proč tam někdo napsal, že chodila s Marinem Harichem 2010 let *16*
  • mirdaharant
    Ahoj, chtěl bych vás poprosit o hlas pro pohádkovou Love In Your Soul (Láska Na Vlásku) v hudební anketě na: http://viscovim.blog.cz/1410/top-9-11
    Předem díky :)
  • Ahoj Celeste mohla by si mi dať tvoj e-mail lebo sa chcem Ťa chcem niečo spýtať
  • Ahoj Celesge mohla by si mi dať tvoj e-mail lebo sa chcem Ťa chcem niečo spýtať
  • One měla narozky? A a a... Kdy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší