Přejít na výpis diskuzí

Charlotte Ella Gottová

OSOBNOST28.10.2009 18:20
74 příspěvků

Charlotte Ella Gottová je dcera Karla Gotta a Ivany Macháčkové-Gottové. Narodila se 30.4.2006 jako jejich první dcera. Gottovi spolu mají ještě jedno dítě, dcerku Nelly Sofii. Z předchozího vztahu má Gott už dvě dospělé dcery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • charlotteellanellysofie

potrebuji stebou mluvit

• nnnnnnnnnnnnn
      ahoj no coje zapoměla jsem heslo

potrebuji stebou mluvit

ach jo napoš mi prosím ☹

ahoj charlotte dneska už ti je 12 straně áráda bych tsebou kamarádila jesli más zajem napis mi pod tvé video neco o me nebo na muj email kejtix7@seznam.cz  na youtube   se jmenuji sára  a  potržítko no proste   sára  a dálu už nwm ale  najdes me tam neboj

ahoj charlotte dneska už ti je 12 straně áráda bych tsebou kamarádila jesli más zajem napis mi pod tvé video neco o me nebo na muj email kejtix7@seznam.cz  na youtube   se jmenuji sára  a  potržítko no proste   sára  a dálu už nwm ale  najdes me tam neboj

• Co se nějakej Gott cpe do Supermana???!!! Kal El je jen jeden! *10*
  • Vau! Jsi moc krásné děvčátko
    • kup si brejle ...po kom by byla hezka hubena jako by ji nedavali moc jist ..je to jen protekcni dite
    • moje vnucky jsou krasnejsi a nemaji krive vychrtle nohy a jsou ve skole chytre. nemit prachy tak se tahle nulka nikde neobjevi..
      • 🙂Přesně tak, 

• Jenom mají hloupého starého otce. *1* *16* *7* *9* *10* *11*
  • nika1979
    *14* *14* *14*
  • Charlottko,roste z Tebe krasna,mlada,sikovna slecna,i ze segry.Je odmenou,ze delate rodicum radost,zaslouzi si to,jsou to skveli rodice,drzite rodina pospolu...,coz takove stesti,jine deti nemaji a maji rodice alkoholici atpod.Preji Ti Charlottko vse nejlepsi k narozkam,at se Ti vse uspesne dari,hl.hodne zdravi a spokojenosti.Koukam rada v tisku apod.,jak od mala rostete se segrou,na Tve rodice,co jsou oporou a moc se mi libi,jak drzite rodina pospolu...Vsem Vam preji moc stesti,mam Vas vsechny moc rada...Tatkovi fandim a drzim mu palce,at je zdravotne silny a zvlada vse,hl.at je v poradku
    a rozdava dal lidem radost,jeho pisne me provazeji zivotem od detstvi,jeho jedinecne nadherny hlas...
    • blablabla je to jen dcerunka Karla G. a to je všechno a ta druha to same cumi furt stejne je nejaka opozdena *7*
  • Charlotte, ofina nebyl dobrý nápad, zruš ji, změň vizážistu. Nelly roste do krásy, pokud jí nedoroste nos po mámě, bude z ní hezká holka a fotogenická je už teď, tos nevychytala. Ty jdeš do podoby babičky Gottové, škoda, že si tě nemohla užít, tedy všechny vnučky. Nikdo nemá úplně vše...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit