Přejít na výpis diskuzí

Charlotte Ella Gottová

OSOBNOST28.10.2009 18:20
74 příspěvků

Charlotte Ella Gottová je dcera Karla Gotta a Ivany Macháčkové-Gottové. Narodila se 30.4.2006 jako jejich první dcera. Gottovi spolu mají ještě jedno dítě, dcerku Nelly Sofii. Z předchozího vztahu má Gott už dvě dospělé dcery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyret

Osobnost?

Nic proti, ale čím se tato osoba stala osobností? Dokázala snad něco speciálního?
    • Moje řeč. Ona se jen uměla narodit. Nic proti ní nemám, ale nemá tu co dělat
    • hzk5k

Re: Osobnost?

to teda taky nechápu proč je na Osobnostech *10*
    • Re: Osobnost?

přesně, nevim co dělá na osobnostech!!! *16* *16* *10* *10*
    • sandy.velson

Re: Osobnost?

Je to dcera Karla Gotta. Děti slavných mají vždycky privilegia, pokud to nevíš. Je to nespravedlivé, ale musím uznat, že to fakt nádherné dítě ;)
  • tre

je strasne podobna suri cruise
    • no to není hezka vůbec je seredna ... dcera TomaC. je nadherna a není na kost vyhladovela
    • kajinekjenevinny

Re: tre

jo je ! Tím že zmalovaná a má obarvené vlasy !!!! *15*
      • Re: Re: tre

Nemá *3*
        • Samozřejmě že nemá,vždyť má jenom 8 let!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • buďte v poho

...buďte taky v pohodě! Za včerejší den plus 2.532 žetonů, tedy 253 euro, ve středu 2.692 žetonů, tedy 269 euro, a v úterý 2.236 žetonů, tedy 223euro. Školení dělám skoro každý den. Nové screeny ze skupiny hráčů! Ten kdo je ochotný přispět na nadaci Kapka naděje, mě může kontaktovat a já ho naučím jak si vydělat díky matematice! Buďte taky v poho a nestresujte se. Kdyžtak koukni na můj blog a uvidíš: muzemevsichni.blog.cz, a můžeš taky vydělávat matematikou. Šachoruletě zdar, P.
  • lieblinka

Charlotte

Moc hezká holčička,jen by jí maminka nemusela tak zmalovávat.
  • hmmmm

tak mala a uz je v osobnostech a jak se vlastne menuje jeji segra pls
    • mileycyrusjejednicka

Re: hmmmm

její sestra se jmenuje Nelly Sofie *1*
  • ona

ááá narodila se stejně jak já *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit