Přejít na výpis diskuzí

Charlotte Ella Gottová

OSOBNOST 28.10.2009 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • charlotteellanellysofie

    potrebuji stebou mluvit

    • nnnnnnnnnnnnn
      ahoj no coje zapoměla jsem heslo
  • Jste směšní jak závidíte.může vám být všechno fuk.jsou to jen děti,tak se do nich neserte
    • Tady těm prckům nikdo nezávidí! My jen říkáme, že v životě nic nedokázali a tak tu nemaj, co dělat!
  • Jak to, že se tu nikdo nerozplýval, jaký to nááádherný andílek nám nastoupil do první třídy??? Lidi, vzpamatujte se a udělejte si čas na pár písmenek pro prominentní dítko. *14* *14* *14*
  • AH
    H



    AHOJ
    Charlotta.
    AHOJ
    Charlotta je překrásná vypadá starší než na 8 let
  • charlotteellanellysofie

    ach jo napoš mi prosím ☹

  • juli ma pravdu *7*
  • charlotteellanellysofie

    ahoj charlotte dneska už ti je 12 straně áráda bych tsebou kamarádila jesli más zajem napis mi pod tvé video neco o me nebo na muj email kejtix7@seznam.cz  na youtube   se jmenuji sára  a  potržítko no proste   sára  a dálu už nwm ale  najdes me tam neboj

  • MartinDyntar

    Omlouvam se za sve malicherne tlachani a blbe vtipkovani VSEM ale jsem uz znudeny a dost nastvany z male a z mizive a z zadne navstevnosti diskuse na osobnostech.cz i na hudebnichskupinach.cz ke vsemu 24hod. online

  • Charlotko,nikdy a za žádnou cenu nedovol žádnému zpěvákovi zpívat Srdce nehasnou.Bylo by to zneuctění památky a znehodnocení tatínkova loučení s tebou.Tahle písnička patří jen vám dvěma.Jinak moc držím palce na tvé cestě v tatínkových stopách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit