Přejít na výpis diskuzí

Charlotte Ella Gottová

OSOBNOST 28.10.2009 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Charlottka je nadherna!!!Nejkouzelnejsi dcera Karla Gotta!Ta bude mit jednou napadniku!Je cimdal krasnejsi:)
    • no to teda chci videt krive nohy a vychrtla na kost *9*
    • Samozřejmě, že bude mít jednou nápadníků...pro ty prachy s ní bude chtít být každý. Podle mě z ní vyroste nafoukaný a sebestředný spratek, alespoň tak na mě působí na skoro všech uveřejných fotografiích. A to bych Gottovi nepřála, je to PAN NĚKDO.
  • slaďoučkááá !!!! <3

    Ona je zatím to nejkrásnější dítě co jsem kdy viděla!!! *14* je přímo k sežrání !!! takový malý nevinný andílek!!! *4* ........jo a tady na osobnostech nejsou lidé proto, že něco dokázali, ale proto, že jsou slavní... *15* ona nemusela dokázat nic, ale tím že je dcera karla gotta je známá: je v časopisech, v novinách dost se o ní mluví... nojo, je to kvůli tatínkovi, ale uznejme, ona zato nemůže,komu se narodila.... a může být ráda... někdo by za to dal všechno být potomkem slavného zpěváka a vlastně slavných lidí všeobecně...takže na závěr- *14* *14* *14* ta její nevinnost co se jí leskne v očích, ten slaďoučký pohled *14* *14* *14* ... ona je dokonalááá celááá!!! *14* hotový pamlsek jako dezert.... *14* prostě *4* *4* *4* ...však co se dá dělat...je to prostě "božské dítě" !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* taky takové chci!!! *14* *14* *14*
    • Není nejkrásnějši na světě
    • Gottův prcek je tu proto, že se o něm mluví??? Nikdy jsem o něm nikoho mluvit neslyšela. Kdepak se o něm mluví??? A mimochodem - z očí jí kouká, že to bude pěknej rozmazlenej spratek (to myslím vážně, nemám jí vskutku co závidět. Matku prostitutku???)
      • *10* nejsi náhodou blbá co si vůbec dovoluješ tady někoho pomlouvat ty nulo
  • No comment

    Tomu říkám povolání - dcera Karla Gotta. Já jsem dcera mýho táty, heč ty vole! Fakt... *16*
    • A jak za to Charlottka může že se narodila Karlovi Gottovi a Ivance
  • tyret

    Osobnost?

    Nic proti, ale čím se tato osoba stala osobností? Dokázala snad něco speciálního?
    • Moje řeč. Ona se jen uměla narodit. Nic proti ní nemám, ale nemá tu co dělat
    • hzk5k

      Re: Osobnost?

      to teda taky nechápu proč je na Osobnostech *10*
    • Re: Osobnost?

      přesně, nevim co dělá na osobnostech!!! *16* *16* *10* *10*
    • sandy.velson

      Re: Osobnost?

      Je to dcera Karla Gotta. Děti slavných mají vždycky privilegia, pokud to nevíš. Je to nespravedlivé, ale musím uznat, že to fakt nádherné dítě ;)
  • tre

    je strasne podobna suri cruise
    • no to není hezka vůbec je seredna ... dcera TomaC. je nadherna a není na kost vyhladovela
    • kajinekjenevinny

      Re: tre

      jo je ! Tím že zmalovaná a má obarvené vlasy !!!! *15*
      • Re: Re: tre

        Nemá *3*
        • Samozřejmě že nemá,vždyť má jenom 8 let!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • buďte v poho

    ...buďte taky v pohodě! Za včerejší den plus 2.532 žetonů, tedy 253 euro, ve středu 2.692 žetonů, tedy 269 euro, a v úterý 2.236 žetonů, tedy 223euro. Školení dělám skoro každý den. Nové screeny ze skupiny hráčů! Ten kdo je ochotný přispět na nadaci Kapka naděje, mě může kontaktovat a já ho naučím jak si vydělat díky matematice! Buďte taky v poho a nestresujte se. Kdyžtak koukni na můj blog a uvidíš: muzemevsichni.blog.cz, a můžeš taky vydělávat matematikou. Šachoruletě zdar, P.
  • lieblinka

    Charlotte

    Moc hezká holčička,jen by jí maminka nemusela tak zmalovávat.
  • hmmmm

    tak mala a uz je v osobnostech a jak se vlastne menuje jeji segra pls
    • mileycyrusjejednicka

      Re: hmmmm

      její sestra se jmenuje Nelly Sofie *1*
  • ona

    ááá narodila se stejně jak já *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit