Přejít na výpis diskuzí

Cher Lloyd

OSOBNOST 9.1.2011 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky Cher jsem objevila styl hudby kterou mám opravdu ráda :)
  • kdyby ste chtel nekdo nějaké lepší informace,podívejte se na českou wikipedii je tam její stránka kterou spravuju já,tak jestli budete mít jeste nejakej dotaz stačí říct,rozhodne tam ale není napsané všecko *3*
  • Hi, how are you ? I'm so glad I have such fans. Your comments will help me to improve . I thank all my fans only , but also critics. Your Cher ;*
    PS : I am glad that you are at such a page where I can read your opinion of me
    • :DDDD no jo ty teda seš Cher L :D Ach lidí
    • wooow,so funny :D everybody trust u *5* :D:D:D
  • Ona je krásna c
  • Je krásná,přála bych si takhle vypadat a jak zpívá nooo to je mooc.....ZÁVIDÍM....! *14* *2*
  • ciarakaulitz
    vy jsme mi tro*bové :D prej Češka, prej romka a z Polska.. :D Panenko na nebi :D
  • Zpívá pěkně a to je pro mě nejdůležitější a je její věc jesli má nebo nemá vyholenou hlavu protože ona má svůj styl (aspoň někdo)
  • Ježiš...co.furt.máte.s.tim.že.je.cher.češka???. *1* ..dyt.je.uplně.jedno.vodkad.je.ne?..hlavní.je.že.pěkně.zpívá.. *3* *4*
  • já ji mám mooc rááda *14* *14* a je mooc kráásná ;)
  • Mě se teda líbí s tou vyholenou hlavou.(spíš se mi nelíbila s těma vlasama větčíma něž ona sama)Ale líbila se mi i s normálníma. *4* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit