Přejít na výpis diskuzí

Cher Lloyd

OSOBNOST 9.1.2011 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cher, nejsi moc hezká, jako dřív si byla ale ta vyholená hlava ti vůbec nesluší, dřív sem tě mněl rád, ale teď už ani hezky nezpíváš tak sorry
  • Cher je po matce romka a původy má i v Polsku, ale rozhodně, ROZHODNĚ to není češka ;))
  • je nádherná <3 !
  • ježiši kriste,,, vy jste tupí,,, její první album vyjde 7 listopadu 2011
    v x factoru byla 4 minulý rok což bylo 2010....a ROZHODNĚ není češka :D ne opravdu ne :D je to překvapující :) ale ne :)
  • já nechci nic řikat,ale já jí sleduji od samého začátku a myslím,že o ní vím vše :D..a na to jak málo tady toho o í máte tam máte dost podstatných chyb a nedostatků..ale nechci bát zlá,jen podotýkám :)
    • sám člověk o sobě ví nejvíc ale jestli myslíš mám 4 otázky ohledně Cher
      1. Jak se jmenuje její nejnovější Pejsek?
      2. Kdy si dělala svůj řidičák?
      3. Jaké měla číslo v XFactoru?
      4. Kde si dělala svoje první tetování?
    • jo tak já se tě zeptám kolik má tetování ? hmmm
      • to ti řeknu přesne,dnešním dnem má 20 tetování :)
  • :D kdyby jste se podívali na ten rok : ale teprve loni (2010) se jí podařilo dostat až do finále
  • Prej neskončil x factor :-D mě po.. se koukáš na reprízu ne?? :-D
    • zabil XDD
  • ..

    Ještě desku nevydala,tu vydá až na podzim.Ale už je rozpracovaná.X factor skončil už v prosinci a teď jsou finalisti na tour.
  • Cher

    Víte že Cher je romka *3* *3* *3*
    • Bože, vám už úplne šibe? no a čo, keby bola rómka? ale NIEJE. a češka tiež nieje. od kedy je Malvern v česku?
    • neni...Její rodiče jsou normální češi. *3* *2*
      • Češi ? :D "dívka pocházející z Malvern v Worestershiru" a její rodiče nezní moc česky teda :D
  • Deska???

    že vydala desku?did jeste ani x factor neskoncil :D melete s.ra.cky *13* *13*
    • Re: Deska???

      To ty meleš sračky *16* vůbec netušíš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit