Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chester - "Táta"

    Chester je pro mě ten nejlepší zpěvák na světě má božskej hlas a eště ta jeho image... Je to můj adoptivní taťka (já si ho adoptovala *15* ) Doufám že zůstane takovej jakej je páš je sqělej
    PS: má kvášný tetování na ručce *3*
  • fakt absolutní borec s krásnýma očima i hlasem *1*
    • Re:

      *14* Miluju Chestera!Je to ten nejlepší člověk na světě..Je prostě nej nej nej nej!!!!! *14* *14* Má neuvěřitelně božskej hlas!!Prostě ho LOVUJU!!!!!! *4* *4*
  • chester

    chester je najlepsia a najkrajsia osoba na svete....hrozne ho milujem....neviem bez neho zit...je taky sexyyyyyyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* milujem milujem milujem milujem milujem milujem milujeeeeeeem hoooo....a mikea tiez...obaja su krasny....a zadany.... :( fnuk fnuk....ale aj tak ix milujeeeeeeeem a skocte sa mi kuknut na moj blog: l-i-n-k-i-n-p-a-r-k.blog.cz a musicmaniaci.blog.cz a mojiludia.blog.cz a este aby som nezabudla nasfilm.blog.cz ps: linkin park, chester, mike....velmi vas milujem *4* *4* *14* *14* *14*
    • Re: chester

      chaz je hustej znam skoro vsechny pisnicky od linkin park. napr.given up one step closer by melsef .......atd..... *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* chester charley bennington je jednicka *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit