Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikes38

    ....

    mě se Chazz strasne libi ve videoklipu k from the inside kdyz je z profilu tak je upe uzasnej *1* *4* *14*
    • nika.

      Re: ....

      Já myslim že Chester je úžasnej ze všech stran *1*
      • mikes38

        Re: Re: ....

        mno to bych docela i souhlasila ale podle toho jak je oblecenej a jakej ma uces ptz nekdy vypada docela divne
        • nika.

          Re: Re: Re: ....

          Asi máš pravdu, ale já častějc poslouchám jeho hlas, než se dívám na jeho fotky a ten je tak dobrej že na nedokonalosti ve vzhledu nemám ani pomyšlení *3* *1*
  • chestr je nenahraditelny borec a to se nikdy nezmeni a doufam ze budou hrat co nejdyl Linkin Park a Dead By Sunrise ale jedina skoda je ze nebudou pokracovat ve starim stylu ten nemel chybu... ale stejne jsou porad bozi :D
  • co je s vama????

    tady je mrtvo jak nikda *5*
    • linkinwoman

      Re: co je s vama????

      zimní únava *15* *15*
      • Re: Re: co je s vama????

        tak co ste dostali k vanocum??? (nemyslim takovy ty capinky ae něco s LP) *1*
        • pstrosik

          Re: Re: Re: co je s vama????

          já si věci s Lp kupuju sama..Naši tomu vůbec nerozumí a vlastně ani neví co od nich už mám nebo nemám tak sme to dohodli tak že si věci od LP budu kupovat radši sama. *1* *1*
          • mikes38

            Re: Re: Re: Re: co je s vama????

            moje mama nekde vidi LP bo Linkin Park a uz to bere *1*
            • zrzek995

              Re: Re: Re: Re: Re: co je s vama????

              tak naštěstí mám s otcem stejný hudební vkus, takže oba víme co Linkin Park jsou a oba jim fandíme. Sice od nich nemám víc než pár placek a CD, ale i to mi nevadí. Hlavně, že je můžu poslouchat, kdy se mi zachce :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: co je s vama????

              naši si pamatujou akorat chester ae tk dobrý *1*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: co je s vama????

              moje si LP v pohode pamatuje jeste ji asi naucim Chester *1* vzdycky jenom rika ten kluk z Linkinu *15* jeste by si mohla zapamatovat metal a bylo by to upe v cajku *1*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: co je s vama????

              Ha...přidávám se, jelikož moje mamka by si ani ten název Linkin Park nezapamatovala *1* , ani kdyby čistě náhodou šla někam, kde by něco s LP měli *3*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: co je s vama????

              jo tak to se máš no...a cobro, jsme na tom stejně *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: co je s vama????

              moje mama nikam kde by něco takovyho vubec mohla vidět nechodí *1*
          • Re: Re: Re: Re: co je s vama????

            mama mi tk řikala že tomu nerozumi a že na vanoce nic takovyho nemam čekat *1*
        • linkinwoman

          Re: Re: Re: co je s vama????

          TAK JÁ 2 TRIČKA,PLACKY A PŘÍVĚSEK NA KLÍČE=VŠE OD LP *1*
          • Re: Re: Re: Re: co je s vama????

            já mam tk placky *1*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: co je s vama????

              *1*
  • linkinwoman

    JJ

    PŘESNĚ.MY JELI DO LA A PAK DO FINSKA,MY SPOLU PROCESTUJEME CELÝ SVĚT A ZA TO VDĚČÍM TOBĚ,DĚKUJI SESTŘI.... *15* *15*
    • linkinwoman

      Re: JJ

      no jasný.........hele,člověk nikdy nic nwí pokud to neviděl,bo nezažil... *15* *15* *1* *1*
    • mikes38

      Re: JJ

      no jas my sme segry linkinacky *15* *15* *15* pls nekterych nasich prispevku si nevsimejte to asi pochopime jenom my dve vit linkinwomen *1* *1* *1*
      • Re: Re: JJ

        až si to bude někdy čist chaz :) jo na stáří má o zábavu postaráno
        • mikes38

          Re: Re: Re: JJ

          no jas aspon se pobavi *15* *15* *15*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: JJ

            to teda ikdyž občas nebde chápat jako vy ae to newa *15* *15* *15* *15*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              sim tě kdyby si to z češtiny chtěli přeložit do ajiny tak by jim to v tom panelu který to překládá ještě napsalo: tento jazyt z kterého chcete přeložit text nebyl nalezen nejspíš ani neexistuje. *1* *1* *1*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              n jeden cas mi tady naskakoval panel ze by mi to prelozilo *1* ale prekladalo by mi to z cestiny do ajiny tak sem to vyhodila *15* *15* tak to maj treba taky *1*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              Stejně by se jim to ani nechtělo překládat bych řekla..komu by se taky chtělo že. *1*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              jenom by tomu asi moc nerozumeli ptz tady mame hefo zkratek a slova ktery by se jim treba nepreelozili *9* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              že jo nahoda je blbec ale vubec by to nevadilo
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              no muj napad to nebyl tak jako nwm ale kdyby nahodou.... *15* *15* *15* *15*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              no tak třeba si to bude Chester číst zrovna když tam bude i Mike *15* *15* n ae ještě něco ě napadá,jak by k tomu přišli?? *15* *15* *1* *1*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              a proc ne??!! *7* *7* me je jedno jakou si precte si klidne muze precist vsechny *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              proc by si měl mike čist dizkuzu o chesterovi????
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: JJ

              doufam ze to bude cist Mike *15* *15* *15* *15* *15*
  • sisip
    Super zpěvák. Je boží. *4*
  • chucky_no.1

    Nový album

    Nazdár, co si myslíte o tweetech atd. kde se dozvídáme že nový album bude spíš s hh-pem než metalový ? Mě to teda fakt zas*aně deptáxD
    • Re: Nový album

      řikal tvrdý bez metalu tak sem zvedava co tim tvrdy myslel *1*
      • chucky_no.1

        Re: Re: Nový album

        Jestli je to něco ve smyslu "budu taky rapovat" tak si za nim dojdu a nakopu mu zadek xD, protože fakt už nevim o co se snaží, když po poslechu všech desek je zřejmý, kterej styl jim vyhovuje nejvíc..
        • Re: Re: Re: Nový album

          tak estli bude rapovat tak nwm co budu dělat *1*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: Nový album

            A TAK ZAS TO BUDE NĚCO JINÝHO A TŘEBA SE TO UCHYTÍ *3*
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: Nový album

              MOŽNÝ JE VŠECHNO
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nový album

              nj *1* i to je možny *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nový album

              Možná se to uchytí a možná to odláká víc fanoušků než těch sezónních, co se chytí ..
  • Budeš nám chybět Chezy *9*
  • pstrosik

    lp.cz

    Ten koho zajímá DBS tak se podivejte na www.linkinpark.cz. A budete mile překvapeni.. Já teda sem. *15*
    • linkinwoman

      Re: lp.cz

      NO JÁ TAKY.A HLAVNĚ KDYŽ PREMIÉRA KLIPU CRAWL BACK IN JE 8.ZÁŘÍ KDY MÁM 15.NAROZKY.KUA SUPEEEEEEEER *14* *14* *14*
      • pstrosik

        Re: Re: lp.cz

        tak se mi zdá že všichni fans LP sou v září.. nebo aspon velká většina.. no de vidět že toho máme hodně všichni společného.. *1* btw já mám narozky 10.9. *1* *1*
        • nika.

          Re: Re: Re: lp.cz

          No tak to sem out *4* jsem v červenci *9* Ale o to víc se budu snažit bejt co nejlepší fanynka *1* *4*
          • pstrosik

            Re: Re: Re: Re: lp.cz

            jo tak najdou se vyjímky ale co sem viděla na lp.cz jak tam kdysi kecali kdo kdy má narozky tak tam asi tak 15 lidí napsalo že v září.. *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: lp.cz

              jo někdy když to člověk čte nestači se divit všichni to maj k narozkam a tak....
          • Re: Re: Re: Re: lp.cz

            ja mam v breznu svatek mno kousicek chaze
            • Už se nám to nikdy nesplní mu popřát.
              Už nikdy.
              RIP zlatíčko..
              Nikdy na Tebe nezapomeneme..
        • linkinwoman

          Re: Re: Re: lp.cz

          NO TAK TJ VERRY NICE. *14* *15*
  • linkinlady

    Jsem blázen do Linkinů a hlavně do Chestera a Mikea jsou tak sladcíííí *14* *14*
  • děti

    hele nevýte kolik má chester dětí? *7* *7* *7*
    • 6 dětí tu po něm zůstalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší