Přejít na výpis diskuzí

China Anne McClain

OSOBNOST 24.9.2011 
141 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsechno nejlepsi chino si muj velky vzor a to mi je jenom 11let
  • Chinna je strašně namyšlená ze všech dělá pitomce a hraje si na dámu a jak mluví dospěle je trapná. Kdyžtak mě kontaktujte zde nebo na hře Lady Popular *11* *11* *12* *12* *16* *16*
    • Takže ladynko china neni namyslena to ty si ze si dovedeš tohle myslet a ze mluvi dospělé kdo sme to neskouseli a naopak si davej z ni příklad tohle by ona o tobe nikdy nerekla
  • China to seš nej nej nej lepší zpěvačka na světě všechny tvoje pisničky jsou nejlepší a nejlepší je go si moje nejobliv´benějsí zpěvačka *4* *2* *1* .....
  • umím všechny její songy a go je nej
    • přesně *3* *3* *3* *3* *3* *1*
  • china má dve sestri
    • Jo to máš pravdu, už jsem to tam dodala jen to čeká na schválení =)
  • China je nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej lepší zpěvačka.Umým všechny tvoje songy.9* *8* *13* *6* *3* *2* *15* *14*








    Skrivanek petr
  • Písnička Go je totálně bozi moc se mi líbí moc moc moc-už ji umím skoro celou
  • Myslím si ze China a Lauryn a Siera jsou nej nej nej
  • si úplně blbá shakira byt nejlepší zpěvačka??? ha ha ha *1* *1*
    • T ty jsi úplném koko*! *16*
  • všetci len kecate že je užasna, ale nikdy to nevytiahne na Shakiru, Beyonce... Je to len dievca ktore bud malo slavnych rodicov alebo ju vybrali na konkurze, nikdy nezažiari ako opravdickka speváčka, o tom moze len snivat a inak kopa hercov spieva a niesu skvely hoc ona ma superr hlas, nikdy nebude opravdicka spevacka a este herecka kariera bude pre nu viacej a na jej hlas nebude mat cas, leb zahraje este v mnoha filmoch a ostane len ako herecka. nezaziari to je jasne tak si to nenamyslajte! ťunťilové

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší