Přejít na výpis diskuzí

China Anne McClain

OSOBNOST 24.9.2011 
141 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Chino sem tvoje nej faninka a tvůj program a.n.t. farm je nejlepší a hodně štěstí k narozeninám. *4* *4*
  • Všechno nej:)Chino si super!!!ráda se dívám na farma rak na disney channel:)miluju to:)!!!všechno nej k tvým 14narozeninám:)happy birthday:)
  • Happy B-day přeje Nina velká obdivovatelka
  • Všechno nejlepší k 14 narozeninám *4*
  • všechno nejlepší hodně zdravý štěstí a lásky přeje elis
  • rihanna10
    Text Vašeho příspěvku všechno nejlepší Chino mám tě ráda jako herečku a moc se mi líbí seriál jak tam hraješ ty na disney chanellu farma r.a.k. *3* *3* *3* *3* *14* *14*
  • Všetko najlepšie *3* *3* *4* *4* *1*
  • Všechno nejlepší k narozeninám :D :D :D *1* *2* *15*
  • Hmm, držím jej palce, ale dúfam, že nedopadne ako väčšina "detských hviezdičiek", ktoré sa v šestnástich dajú do latexu a neskôr prepadnú pitiu atď. Hlas má však úžasný, ak jej ešte niektoré drobné chybičky v hlase časom zaniknú, tak z nej môže byť nová veľká speváčka! A nielen taká, ktorá zažiari päť rokov a potom už vyvoláva len škandály *4*
  • China je užásná dělám o ní referát do hudebky takže doufám že to víjde.JO a její písnička Dinamite je nejlepší co jsem kdy slyšela je ůžasná umí dobře zpívat a líbí se mi jak hraje na Disney ve filmu farma r.a.k. a hezky se usmívá.Prostě je nej. *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší