Přejít na výpis diskuzí

Chow Yun-Fat

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo , to je opravdu charismatický, urostlý chlapík s krásným úsměvem a role krále ve filmu Anna a král byla jak šitá na něj! *14*
  • tak to je fakt ten nejhezčí chlap,je sexy.,ten jeho pohled,no která by odolala.
  • jo , je to ten nejkrásnější a nejcharismatičtější chlap toho puvodu co jsem kdy videla....je mužný a má v sobě něhu...a jeho usměv...uáááááááá:-))) *1* *14*
    • přesně!
  • Happy BDay

Pro něj happy birthday, nejlíp Sao Fenga hrál :D
  • Najkrajsi herec

Prvykrat som tohto herca videla vo filme Anna a kral a odvtedy som ten film videla asi 10x.Neskutocne charizmaticky clovek s uzasnym usmevom a tiez by som ho raz chcela vidiet nazivo. *14*
  • Já ho prostě milujuuuuuuuuu:)

Je to člověk naprosto nesrovnatelný s ostatními, jiné herce můžete srovnávat, kdo je lepší nebo hezčí nebo cokoliv, ale Chowa ne, je prostě bezchybný :) *14* *1*
  • souhlasím

Je to ten nejhezčí chlap Asijského púvodu!Má ty nejkrásnější očička které jsem kdy viděla! *14* *14* *14*
  • janda33

Můj příspěvek

Tady někdo psal že je to nejhezčí chlap toho původu....musím souhlasit. Hezčího sem nevidela a Anna a král je super........ *4* *3* *15* *3* *3* *3* *3* *1* *1*
  • Hvezda

Teda zensky proberte se dyt tady je takova spousta chlepu a vi myslite na Fata.Ale je to borec kterej pouziva Berety vopravdu dobre a ucelne,snad ani jedinej naboj z jejich zasobniku nemine svuj cil a pokosi vsechno co mu stoji v ceste,ma k tomu asi nejake zvlastni vlohy.A taky vlohy voblbnout cesky náááááány hahaha.Viva la Chow yun Fat
  • Film

Chow Yun-fat, uz jen to jmeno???? Moc ho miluju je to fakt super clovicek, hlavne v Lepšim zitřku 1.2.3-,. Koupim tento film na dvd lepši zitřek 1.2.3.Dekuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit