Přejít na výpis diskuzí

Chow Yun-Fat

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeho oči se stále usmívají. I když je vážný. To není u moc lidí. *4* Prostě ho člověk uvidí a dojde k závěrum že ho nelze nemilovat. *14* *14* *14*
  • Jeho oči se pořád usmívají. To nemá moc lidí. *4* Prostě nelze ho nemilovat *14*
  • CYF v HongKongu

    No a to jste ještě neviděli jeho nejslavnějí filmy, jako Lepší zítřek 1 a2, Killer, Zloději nebo Hard Boiled, ketreé natočil s režisérem Johnem Woo a ve kterých pozabíjel stovky chlapů. Souhlasím, je to neuvěřitelně charizmatický herec, ale nedokážu si ho představit jinak, než s berretami v obou rukách a střelbou obouruč kosí vše co mu přijde do cesty (Však se podívejte na Killer nebo Hard Boiled nedávno vyšly na DVD) *1*
  • Chow je neobyčejně charizmatický herec, jak už tady bylo řečeno! Jakmile jsem uviděla film Anna a král (mimochodem můj nejoblíbenější film), nemohla jsem z něj spustit oči. Ještě žádný herec mě tak neoslovil. *14* *14* *14*
  • Anna a Král

    Anna a král je moc heskej film a muj oblíbení moc se mi ten herec líbí je moc krásnej.je k sežrání.je to skvělí člověk. *14* *14* *14* *14* *14*
  • příspěvek

    zcela souhlasím.Je k sežrání a má charisma jako máloko koho znám.Ve filmu bůh gamblerů vypadal úžasně stejně jako ve filmu neprůstřelný mnich.Je supr herec to se taky musí nechat. Na tohohle herce nemám jedinou námitku jako na jednoho z mála. Zdravím zároven´ fanynky jako já.Zdar.
  • Naprosto s vami souhlasim...Chowa nekriticky zboznuji uz 5 let od doby co jsem poprve videla Anna a kral,je uzasny(on i ten film)Jen me silene stve,ze nejde zobrazit cely zivotopis...pa
  • Ve filmu Anna a Král Chow Yun Fat ztvárnil opravdu nezapomenutelnou roli.Moc mě okouzlil,má velice charizmatický výraz.A Jodie Foster jakbysmet.Prostě dokonalá dvojka.V tom filmu se jim podařilo hrát tak soucitně,prožili tam spolu něco tak nádherného.Dokonce se jim podařilo mě rozbrečet.Film jsem si nahrála na video a často si jej pouštím a musím říci,že se nemůžu vynadívat.Fakt krása.Konečně něco,na co se dá v televizi podívat.Zdravím všechny čtenáře. Eva
    • Přesně tak! To je velmi krásný herec!
      A moc jim to slušelo!
  • hej, ten chlap je proste k sezraní!:) fakt dokonalý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit