Přejít na výpis diskuzí

Chris Brown

OSOBNOST 31.12.2006 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)cool

    CHRIS BROWN *3*......je uplne super,jaaaa nemozem z neho.....odkedy som pocula jeho pesnicky a videla jeho klipy ,uplne zerem hip-hop.....jaaaaaaj.....on je fakt super..... *3* *14* *1* *14* nemotem z neho *4* *4*
  • Chris Brown

    Chris má velkej talent a okolo sebe super lidi. Už dlouhou dobu se hledal nástupce Michaela Jacksona a říkalo se že to je Justin Timberlake nebo Usher ,ale podle mě Chrisovi nesahají ani po kotníky.Podle mě je to Chris Brown kdo nahradí Michaela Jacksona. Má toho ještě hodně před sebou a udělá ještě dalších mnoho hitů. Ale na druhou stranu musím uznat ,že Jackson Michael byl,je a bude vždycky jenom jeden. Přeju Chrisovi uspěšnou karieru a určitě má předpoklady k tomu ,aby udělal další díru do světa po králi popu(Michaela Jacksona),králi soulu (Jamese Browna) a králi rock´n´rollu (Elvise Preslyho)a Chris Brown bude král R´n´B.
  • máte stejnej názor?

    myslíte si že je Chris Brown upa supa nej nej nej kluk na světě? já teda jo! m*u*c*k!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • ???//jj ja to vim

    ten film se jmenuje myslim Stomp The Yard... je upe kvalitni sem ho videla uz snad milionkrat *14* tanecni filmy jsou nej *14* *14* *1*
  • ???

    Ahoj jsem se chtěla zeptat jestli nevíte jak se jmenuje ten film kde hraje Chris Brown a Ne-Yo *4*
    • ruze

      Re: ???

      Ten film se jmenuje Stomp The Yard A je přenádhernej a je mi tam chrise hodně moc líto. *9*
    • Re: ???

      aojky ten film se menuje stomp the yard...aspon myslim *1*
  • I love you

    Hey Chris Brown is so beatiful,I love your music and dance,lips I love all *14* *4* *14*
  • MJ

    Nemám ho ráda!Neumí zpívat sám za sebe!Napodobuje Michaela Jacksona a vůbec to neumí!
  • Chris Brown

    Já ho miluju!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Chris Brown web

    Chcete videt vic fotek,informaci....o tomhle nejuzasnejsimu klukovi na celem svete bez te na www.chrisbrownweb.com *4*
  • Chris se narodil 5.5.1989.. Má sestru.. Jeho oblíbené jídlo je jahodový tvarohový koláč.. Jeho oblíbené pití je Powerade.. Jeho oblíbený sport je fotbal a basketbal.. Jeho oblíbená videohra je GTA San Andreas.. Jeho oblíbený školní předmět je matematika a biologie.. Jeho oblíbený zákusek je čokoláda..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit