Přejít na výpis diskuzí

Chris Brown

OSOBNOST 31.12.2006 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hannahmiley

    Hajzl

    Chris Brown je ten největší kokot jakýho znám a ten atˇ si táhne za tou chudinkou Jordin Sparks když mu Rihanna už nevoní.(Rihannu pěkně lituju) A je to debil.A mimochodem jeho zpěv je HORŠÍ než ječení divokých opic. *5* *16* *10* *8* *13* *9* *9* *5* A je to ten největší malej zpožděnej mamlas je mu 19 let a mlátí holku co se nemůže bránit a takhle hnusně ji zmlátil.A pro jeho fanoušky mám něco co jim změní myšlení koukněte se na http://www.tmz.com/.Tomu věřit nebudete.Chrisovo dílo. *16*
  • Fotka

    Fotka zbité Rihanny tady: http://www.tmz.com/ n. na novinky.cz Hajzl *10* *10*
  • pozdrav

    ahojky borče seš libovel zpěvák jak se maš *14*
  • chudák Rihanna

    Já mám úplně opačnej názor než ti, co píší, jak Rihanně závidí-já ji teda spíš lituju...Chris je jen další metrosexuáln, o kterým by nikdo nevěděl, kdyby si nezačal s Rihannou...
    • peggy20

      Re: chudák Rihanna

      no jako ja chrise znam už asi 2 roky no ale je to tvuj nazor ja ti to neberu bey! .... jo a o tom že zmlatil rihannu to není pravda vubec se neví jestli to byla rihanna a prej to byl nejakej chlap kterej rihannu vobtěžoval takže dejte klid *4* *4* *3*
      • Re: Re: chudák Rihanna

        jj..souhlasim....vsude sou drby nwm cemu verit.Ale i kdyby ji zmlatil tak podle me je to uzasnej zpevak a dycky bude...
  • Tak to je hustý!!!!!!!!!

    Já ho neznám, ale slyšela jsem, že zmlátil Rihannu. Ne, že bych jí to přála, ale je to hustý *1*
  • chris brown

    Chris je fest dobrej zpěvák na to že mu je jen 19.mám ho fakt ráda.pája-9let *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • peggy20

    :-*

    chris best of the best singers
  • _best_forever_

    hey Chris... to je úpa borec.... nej písnička je with you.... úpa sem žrala a je úpa kvááásnejD:.... hey Rihanno závidim ti(trochu):D *1* *1* *3* *3* *3*
    • Re: _best_forever_

      Já jí taky závidím ty nádherný monokly *9*
    • Re: _best_forever_

      Všichni jste děsně zmanipulovatelný :D...naivní kravičky *15* za půl roku tyhle slátaniny budeš psát o někom jiným, kdo zase bude na MTV "hvězda"......ve všem jsou prachy děvčata *3* *1*
      • aniahqua

        Re: Re: _best_forever_

        Mě se Chris líbí třeba už přes 2 roky - a nikdy sem o žádny jinym zpěvákovi neřekla, že je prostě best *1*
        -> Chris Brown...mam jeho plakáty snad úplně všude fagt ho lowuju!!<-
      • Re: Re: _best_forever_

        ha no me už se líbí 4 roky a jeste mě neomrzel...a to už bylo doost new hwezdicek...tak že...... *13* *13*
    • sharpay1995

      With you

      Fakt nejsem jeho fanynkq, ale pístnička With you je super!!!!! *15*
  • _sabruska_

    Chris-best

    Chris je přehnanej,cool,best a všechno možný je hezkej a krásně zpívat prostě tak má vypadat osobnost.
  • barus1

    STOMP the YARD

    uplne hrubej fil hraje tam chris.....ale jen chvilec pak ho zabijou *9* *9* celej film sem probrecela:D urcite se na neho podivejte!!!!stoji to za to!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit