Přejít na výpis diskuzí

Chris Norman

OSOBNOST 18.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chris Norman

    Chris Norman stále mladý, pohledný, sympatický, vynikající zpěvák a hudebník.
    Najde se agentura, která by ho pozvala na turné po česku ?
  • hgb

    HAVÍŘOVSKÉ HORNICKÉ SLAVNOSTI
    Městská sportovní hala Slavia, náměstí Republiky, 05. 09. 2008 - 07. 09. 2008
    Vystoupí: Chris Norman (bývalý frontman skupiny Smokie), Uriah Heep, Lucie Bílá, Kryštof, Chinasku, J.A.R., Zuzana Smatanová, Leoš Mareš, Michal Nesvadba, Hradišťan, Lúčnica a další.

    Můžete se přesvědčit samy zadejte na seznamu Chris Norman Havířov
    • Re: hgb

      Koncert v Havířově byl super ,během dvou dnů přišlo přes 20000 lidí.Tolik se oficialně prodalo vstupenek ,dnes vystoupí Uriah Heep tak se chystám znovu .Loni byli na slavnostech Sweet A předloni Slade
  • Košice 2009 - IV.

    Neuvěřitelný příběh ale gradoval, když s náma nastoupil do stejného letadla i s celou skupinou, která nakonec sedela přes uličku, protože to bylo fakt malý letadlo asi pro 50 lidí... Musely jsme to rozpít aspon vínem, pak s náma ještě jel busem po Ruzyni a v tranzitním prostoru, kde bylo jen par lidi z naseho letadla, dali nám s basákem přednost na eskalátorech .. gentlemani *14* *14* *14* *14* a pak už jsme ho jen videly odchazet s malým kufříkem k dalšímu letu... a dneska? Dneska ho poslouchám celý den, a ještě ted, když vám to tady sepisuju mi normálně slzí oči nad neuvěřitelností toho, co se stalo... přeju fanynkám, aby mely to štestí, a náhoda jim zahrála takovouhle symfonii *4* .. za sny se vyplatí jít a žít je *3*, mejte se moc krásně. P.
    • zaza30
      heršoft, tak tomu říkám zážitek!!! tohle se stát mně, tak to semnou třískne o zem :D Gratuluju!!
  • Chris

    Chris je skvělej zpěvák a hudebník. Jeho hlas je jednoduše úžasný a škoda, že odešel od Smokie, bez něj to není ono. Mám ráda písničky Smokie i sólové Chrise.
  • Božský Chris

    Chrise Normana miluju už od svých 11 let,tedy už 30 let.Nejen,že je to nádhernej chlap,ale ječtěš navíc mu to skvěle zpívá a ty písničky....no za těch 30 let mě vůbec neomrzely,líbí se mi furt... *14*
  • Chrise sleduji od začátku,kdy vznikly SMOKIE a moc jim fandím ,i když se později rozdělili,tak Chris pokračoval v úspěšné dráze a jeho písničky berou dech !! Opravdu perfektní !! Podle mého názoru byl Chris tahák skupiny SMOKIE !!!! *2* *15* *15*
  • Košice 2009

    Ahoj fanoušci, po zážitku ze sobotního koncertu v Košicích mi to nedá a musím přispět svou trochou do "mlýna" *1* ...snad nebude vadit víc řádků... Moje mamka ho taky "miluje" od svých 18 let. Idol, u kterého ani nedoufala, že by ho nekdy mohla videt na podiu.. Ani by me nenapadlo, kdyz jsem na jaře v Anglii náhodou našla jeho CD za 5 liber a koupila ho mamce pro radost... jak se bude pribeh vyvijet... Mamka se nekdy v červnu doslechla, ze bude koncertovat v SRN a na Slovensku..
  • Košice 2009 - II.

    Rekla jsem rozhodne, ze prilezitost musime chytit za pačesy a že na nej spolu pojedeme, co kdyz uz nebude nikdy šance... :-) Zorganizovala jsem cestu do Košic, letenky, našla penzion, vstupenky... všechno. Nebylo to uplne jednoduchy, ale stalo to za to. Koncert byl absolutne neuvěřitelný !! (a to můžeme srovnávat s M.Jackson, U2, Celine Dion, Pink Floyd, Smokie (2009), Seal..) Jak píšete - je profík, výbornej zpěvák a muzikant a ani vteřinu to nemelo hluché místo. Staré písničky střídaly jeho solové, skvělé vokály, kytarová sola... a i když bylo v ruině, které košičané říkají Hala Cassosport, asi 100C a všichni jsme umírali vedrem, byl to nezapomenutelný zážitek, a pro nás asi nejkrásnější koncert. Dav pískal a šílel, aby ho přivolal zpět.. Uplne mi vytryskly slzy ... Po koncerte jsme zkusily štestí a čekaly na podpis jeho staré fotky *1*, ale pak jsme to vzdaly, neb stale nepřicházel, a fanynek tam bylo požehnaně... a všechny ho zbožňovaly .. těžká konkurence *1* ...nicméně v nedeli jsme jely na letiště, trochu smutne, ze nemame ani triko ani plakat ani podpis... ani v Košicích jsme ho náhodou nepotkaly :-D, ale štastne, že to byl tak krásný zážitek.. mamka si bezela vyfotit jeste jeho billboard (neb v centru jsme žádný nevidely)... a ja jak tak uplne sama stojim pred letistem a čekám, nikde nikdo, najednou vidim jeho managera a celou skupinu vystupujici za auta... rozbusilo se mi srdce, ze jsem se nemohla skoro koncenrovat. Odhodlala jsem se a oslovila ho, ale rekl mi, ze Chris opustil město v dřívějším letu a odešel..*9* tak jsem složila poklonu aspon kytarakovi :-).. v tom se manager vrátil a dal mi Chrisovo fotku s podpisem. Byla jsem uplne stastna, ze budu mit pro mamku (ktera stale v dalce fotila ten bill board *1*) třešničku na dortíku, jako že jsme se nakonec aspon fotky dočkaly *1*
    • Re: Košice 2009 - II.

      Ty se máš *9* moc bych si přála také zajít na jeho koncert *4* ale toho už se asi nedočkám Liberec není schopný ho pozvat *8*
  • pan Zpěvák

    Je to úžasnej zpěvák, hlas co má on, nemá jen tak někdo. On i Smokie zaslouží uznání.
  • Košice 2009 - III.

    Mamka se vrátila spokojená z fotek (na kterých bohužel domlátila baterku :-) a když jsem vítězně vytáhla fotku i s příběhem - lekla se, že propásla i JEHO, jsem ji uklidnila, že manager řekl, že ON už je pryč. Okukovaly jsme zbytek kapely čekající na check-in.. když jsme ještě trochu rozvrkočené prošly kontrolou ... kdo tam nesedel na prázdném letisti před GATE A? *14* *14* *14* !!!!! ANO ANO, sedel tam na lavičce jako obyčejný skromný člověk a způsobně četl nejakou knihu *1* .. rozbušila se nám srdce.. a nevěřícně jsme zíraly a rozdýchávaly to ... dodala jsem mamce odvahu, že to je životní šance, a že k nemu proste MUSIME jit aspon pro podpis!!! Nikde nikdo, neuvěřitelná chvíle... bojovaly jsme s tresem rukou *1*, skládaly vety dohromady a pak šly... a máme nejen podpis fotky, na které je mladší o 30 let (a které se celá skupina smála *1*) ale i společnou fotku, kterou jsem zvládla aspon mobilem... milej, neuvěřitelnej, a pořád moc hezký a dobře vypadající...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit