Přejít na výpis diskuzí

Chris Pine

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley1cyrus
    Happy B-day! :)) *14* *14* *14* *14*
    Chris je moje velká slabost,přes 8 let ho miluju! :D
  • Happy birthday *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám <3 !!! :) <3 <3 <3 *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1*
  • Všechno nejlepší k narozeninám <3 !!! :) <3 <3 <3
  • je prostě ten nejhezčí herec *14*
  • Nice guy! *14*
  • Páni,ani nevěřím svým očím!Už když už si někdo říká ,,NEJLEPŠÍ Z VÁS'', přijde mi to jako velké rouhání. Když někdo napíše komentář,že nějakou hvězdu obdivuje,je to jeho věc. Já mám taky ve scém počítači spoustu fotek různých mých idolů. Kikuse 737, vážně si z toho nic nedělej,jenom proto že nějaké stupidní stvoření tady píše takové nesmysly....myslí si o sobě,ja knení úžasná a neodolatelná a inteligentní,ale je pravým opakem těchto výrazů,řekla bych. Právě tyhle hloupé zamindrákované ženy / dívky mají potřebu alespoň zveřejnit své sny a ujistit o jejich pravosti ostatní. I když to jsou jenmo představy. NEJLEPŠÍ Z VÁS upřímně lituji a musím jej ujistit,že o takovéhle zakomplexované,nespokojené a sprosté ženy zrovna takový člověk jako Chris Pine nebude mít zájem. Jen si představte,jakou ostudu by mu dělala! Takže,NEJLEPŠÍ Z VÁS,zklidni se. Zajímalo by mě,cos dokázala,že se takhle opovažuješ se rouhat a povyšovat nad ostatní. Vsadím se,že nic. A než začneš psát tyhle obuhé kecy,zamysli se nad sebou a nad tím,jaké blbosti tu píšeš.
  • Happy Birthday

    Happy Birthday!!! *14* *14* *3* *4* *4* *15*
  • anett96

    Happy birthay

    happy brithay
  • MILUJU

    Hej, to je kus chlapa...mega ůžasný, boží, krásný a nejvíc sexy...a ty jeho očííčka...prostě VRRRR...♥♥♥ MOC HO MILUJU....♥♥♥
    • Re: MILUJU

      souhlasim na 100% *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit