Přejít na výpis diskuzí

Chris Pine

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Star Treck

    přidejte tam Star Treck !!! *1*
  • Nechte mě předat vám jednu myšlenku...:)

    Jeeeejda holky my jsme tragédi :D Souhlasím, je boží, ale potkat si ho přeje tak...hmm dalších 100 000 holek a žen na světě?:D A asi víte jak to s našima přáníčkama dopadne..? Ale nevadí :))
  • všechno nejlepší

    Všechno nejlepší...Chris je fakt fešák... a ve filmu Víno roku se mi moc líbil *3*
  • mily

    :-)

    On je taaakl hezkej!!!Je to vyborny herec a ve Star Treku je božííí!!!!:):):) *14* *4* *1* *1* *3* *14* *5* *4* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • smartik91

    new movie

    viděl někdo novej Star trek? Je to boží! Na to zajděte..hrajete tam hl. roli Chris, což bude pro vás jistě velkym lákadlem holky:-) *3* *3*
  • verinka72

    :)

    taky hral ve filmu Rande naslepo. *3* *3*
  • kikuse737

    Nejhezčí chlap co znám

    Je prostě nejkrásnější na světě ve skutečnosti je ještě hezčí než ve filmu.Je boží jak tady psali některý holky , ale to je slabí slovo *14* Svůj počítač mám plný jeho fotek a ráda bych hopotkala ve skutečnosti.Je to prostě anděl *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Souhlasím s Tebou! A ta nána,co si říká NEJLEPŠÍ Z VÁS....smím se zeptat, kdo Ti dal svolení,abys ses tady do lidí sprostě navážela? Opravdu mě zajímá, kde jsi sebrala takovou notnou dávku sebevědomí! *3*
    • Re: Nejhezčí chlap co znám

      Ježiš ty seš ae nadržená *13* *1* *1* a trapná to hlavně seš to píča co? priznej si to aspon ty děvulko taková štětka jako ty u něho nemá šanci ae já jo:-P sMŮLA BROUKU!! *16* *10* *3*
      • Ty jsi úplně vymatlaná p**a a to bez pardónů. Sbohem.
      • Co máš za problém?!?!
      • adush96

        Re: Re: Nejhezčí chlap co znám

        proč si jako myslíš že by si u něj měla šanci řekla bych že rači bude chodit s nějakou herečkou ne top modelkou a ne s nákou puberťačkou..
      • Re: Re: Nejhezčí chlap co znám

        Sice tě neznám, ae upřímně řečeno si to ani nepřeju...znát takovou......obávám se že na osobu tvého druhu neexistuje označení, protože tak ubohé slovo ještě nikdy nikdo nevymyslel..a kdo by se s ním taky dělal jenom kvůli tobě?! Budeš mě mít za p**u stejně jako kikuse737 ae asi by ses nad sebou měla zamyslet páč TRAPNÁ seš tady jedině ty...musíš do ní rejpat? Tak se jí líbí vadí ti to snad? Chtěla by ho potkat..no a? Kdybys měla alespoň špetku inteligence, nerejpala bys a řídila se heslem "žít a nechat žít"(o tvém kvocientu svědčí už jen tvoje údajné jméno: "NEJLEPŠÍ Z VÁS!"? Netvrdila bych...), jenže protože evidentě máš IQ tak asi shnilé broskve (tímto bych se chtěla omluvit všem shnilím broskvým) musela ses nám pochlubit jak jsi "chytrá" a "krásná" a jak by ti neodolal kdybys ho potkala (z celého srdce si mu přeji aby se to nikdy nestalo!)...no já myslím že by ses měla jít spíš zahrabat na hřbitov, protože tebe, tebe už asi nic jinýho nezachrání!
        • Re: Re: Re: Nejhezčí chlap co znám

          máš pravdu. taková ubohá kráva (omlouvám se všem krávám) by se měla nad sebou zamyslet. "NEJLEPŠÍ Z VÁS" tak to na ni sedí jako pěst na oko. z toho co píše se dá usoudit, že zřejmě krásy mnoho nepobrala, a tak závidí nám šťastnějším a krásnějším (o tom že i inteligentnějším,chytřejším a moudřejším radši pomlčím,už tak jsme v přesile), a nadržená je tak maximálně ona, protože tohle by nenapsal nikdo, kdo by měl alespoň špetku rozumu. Ale tohleto stvoření ( nevím,jak jinak ji jmenovat, abych někoho neurazila)má hlavu jen na to, aby mu nepršelo do krku. Ať si nemyslí, že za ní by se Chris otočil. možná ano, ale jen proto aby se ujistil jestli tak ubohé stvoření opravdu existuje. Kikuse737, nic si z toho nedělej. Na rozdíl od ní u něj šanci máš. Věř si! *3* *14* *15* třeba přece jen... *14* *14* co se týče té šance u ní- je tak hluboko v mínusu, že se nevyhrabe ani na tu nulu. *1* Pá *4*
          • eamele

            Re: Re: Re: Re: Nejhezčí chlap co znám

            :D máš pravdu, ani na tu nulu se nevyhrabe :D ...chtěla bych se umět přeměňovat do zvířat - udělala bych ze sebe světlušku! Protože pak bych se mu v noci do bytu určitě dostala :D :D(berte to s hooodně velkou nadsázkou):D
          • eamell

            Re: Re: Re: Re: Nejhezčí chlap co znám

            Máš prevdu...ale ona si stejně vždycky bude myslet že nejhezčí a nejkrásnější a my dle ní budeme bytosti nehodné její pozornosti..a ona pro nás bude..no tím, čím je. Navíc bych neřekla, že by se za ní s tímhle chováním Chris Pine otočil. Takové děv(en)ky jako je ona, to na něj zkouší asi pořád, a myslí si, že ho takhle dostanou, protože jsou přece "úžasné". Ale on je podle horoskopu Panna, takže by ho spíš zaujala tajemná nesmělá kráska...laň, kterou musí chytit, protože ona se mu nevydá....
      • verinka72

        Re: Re: Nejhezčí chlap co znám

        Piča seš jedině TY!!!!
  • nadhera xD

    je cutezni upa nadhernej,bozii,sladkej prostee *14* to ani nejde slovy popsat...aa proc nemuzou byt tak hezci chlapi o trochu mladsi a z ceskaa nejlepe nezadani? *14*
  • misanet

    misanet

    ach moc moc moc se mi líbí!muck!jeto moje láska *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • marksicek

    Jůůů

    Je božííí... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit