Přejít na výpis diskuzí

Christoph Watrin

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majacekdbc

    no jako chris odchayz ale promne je to ete muu nej nej milasek *14* *3* *8* ale to sou ja bravicku neverim to sou urco kecia le sice sem, videla noviho clena us5 mno fuuuujjj ten je hnusnej nechapu ye takopvej hnusak nahrayuje takoviho kwasniho kluka chrisanka *16* *8* *16* *16* *5* TOSE CHRISOVI NIKDO Y US5 TO NESNAYIL ROYMLUVIT JIM JE TO SNAD JEDNO TZ SI V BRAVU NECO KECAJ ALE YEBZ HO PREMNLOUVALI TO NETVL JA HO MJILUJU A BUDU CELJ SVUJ YIVOT *3* *9* *14* *14*
  • Teruška..:-)

    Všechno nejlepší k narozeninám Chrisi...MucQ..!!! *4* *4* *4*
  • moc krásný kluk
  • staniczek120

    happy b-day chris :))

    wšechno nejlepší ty ex usííku :))) seš super :)
  • aj pre mna je chris sympatak ale nikdy v zivote ho nestretnem.aspon ze snivat ozme,vsak?
  • nej nej kluk

    hi chrisi jsi love muj mocinky te zboznuju si ten nej kluk na svete *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Re: nej nej kluk

      Jo tak to s tebou naprosto souhlasím já ho miluju taky je to nej Kluk jakýho znám!!!!! *14* *14*
  • Ahoj

    Ahoj,mně osobně se třeba Chris nelíbí,nebo líbí ale nejsem do něj upe blázen ale chápu vás všechny..byt zamilovana do někoho slavnyho je hrozny když vite že s nim nikdy nebudete a že on o vas nevi a vy ho tak žerete.. *9*....je to nesnesitelny..to ja se vzdycky zabouchnu do nejakyho sportovce.. *9* mějte se holky a nezapomente ze to prejde..dejte tomu čas,papa
  • Chris

    všechno NEEEEEEEJ k narozeninám Chrisíku *14* *14*
  • Ashlee

    Ahoj,najde se tu aspoň nějaká holka,která je zabouchnutá do Chrise? *4* *8*
  • Miluju ho

    I když odešel z US5 tak ho stejně pořád miluju a nikdy nepřestanu. Hrozně mě mrzí, že odešel a už ho nikdy s klukama neuvidím, vlastně už nikde, ale prostě zdraví je důležitější. V mém srdíčku, ale bude mít místo vždycky.
    • lum

      Re: Miluju ho

      Chátu ale on určitě nebude poslední zato aspon zůstane spomínka *4*
    • Re: Miluju ho

      jj přesně! ale strašně mě to mrzí, že odešel *9*
    • xxspartankaxx

      Re: Miluju ho

      jj přesně tak *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit