Přejít na výpis diskuzí

Christian Bale

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladamotliku

    .

    Nejlepší byl v American Psycho.
  • kammflower

    Christian

    Jo, je to naprosto skvělý herec. Je to prostě krásný sexy chlap, co má všechny věci na správném místě. Zatím jsem ho sice viděla jen v Batmanech, ale i tak stál za to. V Batman Begines se mi strašně líbily ty jeho temné stránky, jak se málem nedokázal ovládnout a chtěl zastřelit toho vraha těch jeho rodičů apod. ty jeho psychické výkyvy. Četla jsem o něm článek a jeho nejlepší přítel o něm říkal, že kdo ho prý zná, ten ví, že Christian ty temné stránky svojí duše vůbec hrát nemusí. Takže buhví, co za zvláštní typ to je a co ho tak poznamenalo, no strach z netopýrů to asi nebyl.
  • anous

    Je nejnejnje

    NEDÁ SE ŘÍCT ŽE BY SE MI LÍBIL NEJVÍC V JEDNOM URČITÉM FILMU PROSTĚ BYL BOMBOVEJ VŠUDE ALE ASI NEJVÍC V BATMANECH A DOKONALÉM TRIKU TAM BYL ÚÚÚŽASNEJ UŽ SE TĚŠÍM PUBLIC ENEMIES A TERMINATOR SALVATION+JE KRÁSNEJ *14* *14*
  • Miláček můj

    Po premiéře Temnýho rytíře, na kterém jsem byla, jsem se do něj naprosto zamilovala!!! Je fakt úžesnej, má super postavičku a jak už se tu psalo, krásný oči a neodolatelnej úsměv. Zatím jsem ho sice viděla jen batmanech, ale to nemění nic na tom, že je pro mě momentálně ten nej :-*!
    • Re: Miláček můj

      Tak to si dopln znalosti a zkoukni i další filmy,stojí za to.V každem filmu je Christian jiný,jiný look,akcent(ten především)ale vždy úžasný,nejen jako herec,ale i jako chlap(pokud ovšem vynecham Mechanika,kde je vyzably na kost)Některé filmy jsou sice slabší(království ohně)ale Christian je tak skvělý herec,že zachrání snad všechno a i v slabším kousku podá dobrý výkon
      TED UŽ JE TO SPRÁVNĚ TAM KDE MĚLO BYT
      • Re: Re: Miláček můj

        Neni *9* neřikam nic,bééé
    • Re: Miláček můj

      Tak to si dopln znalosti a zkoukni i další filmy,stojí za to.V každem filmu je Christian jiný,jiný look,akcent(ten především)ale vždy úžasný,nejen jako herec,ale i jako chlap(pokud ovšem vynecham Mechanika,kde je vyzably na kost)Některé filmy jsou sice slabší(království ohně)ale Christian je tak skvělý herec,že zachrání snad všechno a i v slabším kousku podá dobrý výkon *4*
      • Re: Re: Miláček můj

        Ano, ano jak už jsem zde několikrát psala je nej.Já ho žeru už opravdu dlouho,ještě ho spousta lidí ani moc neznala mě neutekl žádnej film.Všechny co jsou na dvd mám doma.Když je ve filmu on tak je to záruka kvality.Všem fandům ahoj!!
      • Re: Re: Miláček můj

        chybka...ten příspěvek měl byt pro ten uplně nahoře,nesnašim touchpad *16*
    • Re: Miláček můj

      To maš pravdu je opravdu nej mam snim vsechny filmy ,už ho zbožnuji dlouho a spolecně s Gerardem Butlerem jsou moji nej nej milačci.Je krásnej a k tomu velice nadaný herec.
      • Re: Re: Miláček můj

        Jinak, mám blog (wolverine.blog.cz), kde píšu o Chrisovi a trochu i o Hughovi, tak se dižtak koukni a můžem někdy pokecat, když máme obě moc rády Chrise ;-)
      • Re: Re: Miláček můj

        No jasně, já sice zatím viděla jen Batmany, ale dneska si půjčím ve videopůjčovně Equillibrium a 3:10 Vlak do Yumy, tak snad se mi v nich také zalíbí tolik jako v Batmanech... Jinak, koho máš radši? já mám taky ještě jednoho miláčka - Hugh Jackman, ale teď mám radši Chrise, tak se jen tak ptám ;-)
        • Re: Re: Re: Miláček můj

          Christianek je nej moc hezka scena v Equilibriu je jak přestane brát dávky a ráno když vychází slunce tak je stoho vedle! já taky.Pak je super Dokonalý trik a Nový svět,Drsný časy ty dopadnou smutně ale jiný filmečky to vynahradí. Ještě že točí jeden film za druhým tak je na co koukat.V létě 2009 jeTerminátor to se těším!!
          • Re: Re: Re: Re: Miláček můj

            Ahojky, přesně, christianek je naprosto nej! Zatím sem neměla možnost vidět jiné filmy, ale snad se k nim nějak dostanu!!! V půjčovnách totiž nic nemaj :-(, tak nevim...ale co, chci vidět equillibrium, vlak do yumy a samozřejmě i ty další ;-) tak mi drž palečky ;-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Miláček můj

              Ahoj tak jak se vede? Podařilo se ti sehnat nějakej film?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Miláček můj

              Palečky držím ale Vlak do Yumy má vyjít až 10září,já si filmy předoběbnávám a chodí mě domů ,taky moc těším i když jsem byla v kině.Doma si to pak v klídečku vychutnám.Blog máš ok!Mějse!
  • christian

    Je to neuvěřitelně charizmatickej a sexy chlápek....Ten přijít a říct, ať mu porodím dítě, tak klidně... *14*
    Je v něm něco strašně rajcovního, je takovej nebezpečnej či co...Dlouho tu nebyl nikdo tak fascinující...No a k novýmu Batmanovi, myslím si, že on se na to fakt skvěle hodí...Není to žádnej zajoch a slušnej kluk..minimálně tak nevypadá, zahrál to skvěle...A katie Holmes? Jak někdo mohl vedle tak tajemnýho chlapa dát takovou husu? Tu koc fakt nesnáším....nehodí se do toho filmu, nehodí se k němu...Jinak obsazení v poho. Hlavně to Batmanovi vrátilo podobu, ty poslední "filmy" o Batmanovi, zda se to dá tak nazvat, stály za hovno. Ale on tomu vrátil kouzlo a to, co Batmana dělá Batmanem,.....Strach, respekt, tajemno.....
  • Krasavec

    Christian je ve své generaci jeden z nejlepších herců. Znám ho již z jeho dětských rolí kde už bylo vidět že je talentováný a houževnatý navíc je neuvěřitelně sexy *14* *14* *14*
  • je opravdu sladkej akorát jsem se do něj zakoukala ve filmu nový svět....hrál skvěle...co bych za něj dala *14*
  • Empire of the sun

    Kdepak nejlepší je Empire of the sun (V říši slunce)1.válečněj film,kterej mě dostal,ale když sem teď po letech hledala co se stalo s tim malim roztomilym klukem...zjišťuju,že vyrostl a navíc už sem s nim viděla další filmy,ale vůbec sem ho nepoznala-->docela mazec :o)
  • zaba76

    Nejlepší byl v Americkém Psychu

    Moc se mě Christiánek líbil v Americkém Psychu. Mám ho moc ráda
    • miss.conny

      Re: Nejlepší byl v Americkém Psychu

      americký psycho byla pškná krávovina to měl být horor???? OMG to je už lepší remace Psycho od Hitchoka (jinak jeho oridinál je upe božííí)....a la lama bale byl nej v batmanech...a těším se na new terminátora )ptž tam bude i helena bonham carter *15*
  • je hezkej

    me se hrozne libi v temnym rytiri tam je nadhernej *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit