Přejít na výpis diskuzí

Christian Bale

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejdřív sem ho viděla v batmanovi, neměla sem ráda předchozí díly, ale Begins mě uplně dostal (samo hlavně hlavním představitelem). pak přišlo americký psycho, equilibrilium a už to jede, včera sem dokoukala Království ohně - super věc! Nemyslim si, že je to ten typ klasickýho filmovýho krasavce, ale má ÓHROMNÝ charizma, tim mě vždycky dostane. NEvíte jak je to s jeho rodinou: všimla sem si že má prstýnek, ale co děti?
    • miss.conny

      Re:

      má ženu a dcerushku......xD....a ta vypadá upe PSychoticky *7* *5* *9* *9*
    • Re:

      Je to fakt zvláštní chlap.Ať hraje cokoliv, věřím mu to.Upoutává mě tím na 100%.Ale jakej je asi ve skutečnosti...? Nezkoušel jste někdo získat autogram? Mě se nezadařilo.
  • Je to úplně nádhernej chlap...Já ho taky fakt žeru.Pořád si ho musim prohlížet,tak krásnýho chlapa asi jen tak nepotkam:(...:D
  • Empire of the sun

    Kdepak nejlepší je Empire of the sun (V říši slunce)1.válečněj film,kterej mě dostal,ale když sem teď po letech hledala co se stalo s tim malim roztomilym klukem...zjišťuju,že vyrostl a navíc už sem s nim viděla další filmy,ale vůbec sem ho nepoznala-->docela mazec :o)
  • tak to je teda hustý.Je tu skoro každej film (at už dobrej nebo špatnej) ve kterym Christiane Baile hrál ale ten nejlepší tu nějak postrádám. "Equilibrium" asi nejlepší film ve kterým hrál a není tu o něm ani zmínka.Někdo by to měl napravit.
  • miluju ho

    Já ho taky miluju. Může se vůbec někde objevit podobnej chlap? Páč tenhle už má rodinku...
  • Ja som ho zatial videla len v Equilibriu, ale na prvy pohlad ma zaujal, bol tak zvlastne dôstojny a chladny... No, asi to bolo len tou ulohou.
  • Je to ten nejkrásnější herec, co může být. Která by ho nechtěla?
    • miss.conny

      Re:

      já ne....xD ( možná tak do filmu bych ho obsadila v hlavní roli ale jako chlape fakt díki
  • já ho miluju :D
  • uchylaci vseho druhu

    krome filmu Novy svet hral vsude jen uchyly nebo pochybny existence,ale verte mi ze psychouse,kterej by byl charizmatictejsi,symapictejsi a krasneji nikde nenajdete!!!!!!!!!tenhle borec zkratka stoji za hrich *14*
    • Re: uchylaci vseho druhu

      musím trochu oponovat, např. ve filmu Malé ženy rozhodně úchyla nehrál a byl strašně sladkej :-) Taky jsem si tu tvář vůbec nespojila s klučíkem z filmu Říše slunce :-), nějak vyrostl do krásy... *5*
  • jj je pohodovej psychopat:D

    ahoj všichni....všechny...no tak přidavejte fotečky...jak budete mít čas....no a je to fajn herec ktereho ma rad bracha i ja a líbil se mi v equilibriu nebo jak se to menovala hralo to na jedničce...uplně super jak tam po všech střílel!:)))) *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit