Přejít na výpis diskuzí

Christian Clavier

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to můj nejoblíbenější herec. Mám rád všechny filmy ve kterých hraje. líbí se mi jeho fórky. Je prostě super. *1*
  • Se vsemi souhlasim, Christian je bezvadnej predstavitel nove francouzske komedie, ve vaznych rolich je taky dobrej, ale ja nejvic ocenuju komiku, protoze fakt dobrych komiku, kteri znaji miru, je malo, ne? Miluju Navstevniky, Operaci Corned Beef a nedavno jsem videla Strazne andele, urcite doporucuju, skvela komedie. Nemeli bychom zalozit fan klub?
    • Re:

      suhlasim s tym fanklubom...
    • Re: christian clavier

      herec je supr,jeho hlasky vyuzivam,,jsou supr,a s tim fanklubem souhlasim
  • Ňamka

    No holky to je teda kus!!!!! Na něm by si smlsnul i ten největší LABUŽNÍK!!!! Ta fotka je fakt příšerná!!!! *3* *8*
  • je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer *14* *1*
  • Je uuzasnej,genialni,proste nejnej...Muj nejoblibenejsi...Dokaze zahrat uple vsechno.V Napoleonovi byl nejkouzelnejsi,diky nemu ten film znam nazpamet.Takhle si predstavuju i toho skutecnyho,kteryho taky zeru a bifluju,co se da.I Isabella Rosselini byla uuzasna..Lena
    • Re:

      uplne s tebou suhlasim aj ja si toho skutocneho napoleona predstavujem prave takto ako christiana claviera... fakt v tomto filme bol uzasny
  • super praštěnej

    bezvadnej francouzkej herec, co dokáže zahrát blbečka jako je pan "UJ" v návštěvnících, hajzla jako je thenardier v bídnících, napoleona a taky asterixe, o němž nemám co říct!
  • i love christian.... kořen jak sviň!!!
    • kuddel

      Re:

      Musím souhlasit. I když teď je už trochu starší, je k sežrání. Byla to moje první láska a nedám na něj dopustit.
  • -----

    je super! a v napoleonovi-k sežrání!!!
  • nemá chybu

    naprosto souhlasím!!!!!!!!!!!! úplně úžasnej byl jak v napoleonovi tak v Korsickém případu, navíc je to francouz a pro ty já mám slabost.
  • la amore clavier

    la amore clavier! miluju jeho oci ktere se mi rozplivaji na papire miluju jeho usmev kterym me obdaril miluju i jeho vazny pohled ktery na me upira miluju vsechno co s nim souvisi! zeten clavier! v napoleonovi se mi nejvic libila ta jeho autorita odvaznost a statecnost jeho svůdne oci ktere me svlikavali pohledem. a ten jeho usmev jsem s nej uplne hotova miluju ho!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit