Přejít na výpis diskuzí

Christian Clavier

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro meho jedineho milacka

    miluju ho je dokonalej seho oci jsou tak uzasny a ten jeho usmev nemam slov! je strasne sexy!
  • je to brilantní herec

    Je to brilantní herec,ve všech rolí perlil a navíc je velmi činorodý.Svět by potřeboval více těchto Christianů Clavierů.
  • podle mě nejlíp hrál Asterixxxxeeeeeeeee!
  • jasně s vámi souhlasim. Je naprosto k sežrání. V Napoleonovi byl úžasnej. Pěkně mě štvalo, jak se tam po něm válely ty ženský:) ale jinak fakt skvělej hereckej výkon. Ale Malkovich tam hrál taky bezvadně. jako Talleran byl taky dost dobrej. Jenom se mi nelíbila ta herečka co hrála Josefinu. Myslim, že vypadala trochu přestárle, ikdyž ona byla starší. Ale myslim, že to bylo trochu přehnané.:)
  • Obdiv

    Chtela bych Christianovi pogratulovat,uplne jsem se zblaznila do jeho filmu o Napoleonovi.takhle by ho nezahral nikdo na svete a presne tak si toho cisare predstavuji.Mam je vsechny nahrane a porad se na ne divam a diky nim me osobnost Napoleona toolik nadchla a porad o nem neco ctu.Lenka
    • Re: Obdiv

      mas uplnu pravdu ja odvtedy ako som prvy krat videl ten film tak ma napoleon fascinuje stale viac a aj ja si presne tak napoleona predstavujem ako ho zahral christian clavier
  • Obdiv

    Chtela bych Christianovi pogratulovat,uplne jsem se zblaznila do jeho filmu o Napoleonovi.takhle by ho nezahral nikdo na svete a presne tak si toho cisare predstavuji.Mam je vsechny nahrane a porad se na ne divam a diky nim me osobnost Napoleona toolik nadchla a porad o nem neco ctu.Lenka
  • Christian Clavier

    Je fakt supeer!!! Nejvíc se mi líbil v Napoleonovi, kde byl fakt úžasnej!! Je strašně sladkej a roztomilej!!
  • Christian clavier

    Je super a v Napoleonovi k sežraní!
  • je sexy!!!!!!!!!!!!!!!!

    vubec mi nevadi ze je strsi letos mu bude sice 53 ale to mate fuk kdyz vypada jak vypada je krasnej a jak uz tady bylo receno sladouckej aroztomilej a myslim ze ma vysokou davku sex-appelu docela me pritahuje a jak hral napoleona tak tam me teda dostal.....
  • naprostej souhlas!

    je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit