Přejít na výpis diskuzí

Christopher Paolini

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film je trapas!

    Četla jsem Eragona i Eldest a.Ten film je naprosto jiný, než kniha, jediné, co se jim povedlo, byla asi Safira. Pokud chcou dělat další díl, nechápu jak chcou navázat. Rorana a Katrinu naprosto vynechali... *5*
    • Re: film je trapas!

      Přesně tohle si mylsím i já..
    • Re: film je trapas!

      Naprosto souhlasím!Navíc ve filmu nebyl ani jediný trpaslík.
      • Re: Re: film je trapas!

        Celkem pravda, až na to, že v tom filmu není skoro nic, co by bylo v té knížce..Např představiteol Eragona (ve filmu) vypadá úplně jinak, než jak je Eragon v knize popsaný...Pokud by filmaři chtěli točit pokračování, tak by měli vzít jiné herce a natočit znova i první díl. Jinak knížky jsou super, a už se těším na čtvrtý díl.
  • Knížka X Film

    Jako první sem viděla film. Líbil se mi, ale na sehnání knížky nějak nebyl čas. Když jsem si konečně koupila knížku, přečetla sem jí jednim dechem, byla uchvácená a jenom bědovala, jak ten film zprznili! *8* Jenže to neni jediný. Třeba jako Letopisy Narnie......Lev, čarodějnice a skříň, jako film, to ještě šlo, ale jak zmrvili prince Kaspiana! Vždyť to byly výmysly, to nebylo podle knížky! *9*
  • paolini

    já bych chtěla podoknout, že jsem sama četla jako první knížku a naprosto uchvácena tímto geniálním dílem jsem se těšila na film, když se mi film dostal do ruky a pustila jsem si ho, s velkým zklámáním jsem ho odložila. Blbost jedním slovem blbost! Kdyby tomuto dílu věnovali z půlky takovou péči jako pánovi prstenů nebo ptterovi, tak by i film byl naproto dokonalý. bohužel film propadl a být paolinim, tak se hallwodem soudím za sprznění svého díla.
    • Re: paolini

      Film Harry Potter nemůžeš s knihou srovnat. Režisér taky vynechal spoustu důležitých věcí. Nad knížky prostě není, ale ten kdo nečte - filmem nepohrdne.
  • Eragon

    Nejdřív jsem teda viděla film,ze kterýho jsem byla nadšená.Hned jsem si ho zamilovala.Potom jsem teda zjistila,že existuje nějakej paoliny,kterej napsal knížku eragona.Ted´ mám doma oba dva díly,eragona i eldesta,a nemůžu se dočkat 3 dílu.Ten příběh mě naprosto uchvátil.miluju ho *14* *1*
    • Re: Eragon

      maš pravdu film i knihy jsou uplně super:-* *14*
    • Re: Eragon

      jj, ja je taky miluju... ale první jsem četla knížky které mi doporučila kámoška a pak jsem viděla film... to byl děs, bylo to jako zápis do čtenářského deníku... *14* *14*
  • Paolini

    je to opravdu super
    *1* *14* *5*
    • Re: Paolini

      je to super kniha a muzeme ji precist tisickrat ale film vinechal nektere skutecnosti:napr.proc Brom a Eragon puvodne odesli.Oni chteli zabyt razaky protoye zabyli Eragonova stryce Gera. S pozdravem vasi fanousci cislo 1!!!!!!!!!!!! *1* *1* *16* *8* *3* *14* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: Paolini

        *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit