Přejít na výpis diskuzí

Christopher Richard Stringini

OSOBNOST 31.12.2006 
400 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hledám právě tebe

    Ahoj asi hledám právě tebe!!!

    Hledám na pomoc aspon 2 človíčky na pomoc s tímhle blogem a na vytvoření new webu o us5.

    Můžeš mi napsat sem do komentářů nebo na e-mail: keally@seznam.cz nebo na icq : 473738377

    nebo na tel.:731958606 všem se ozvu jen mi napište něco o sobě a koho máte nejradši

    doufám že mi napíšeš a teším se na spolupráci
  • richie

    me se libi vsude ale libi s emi i to jak to mel kradsi treba v :Mama,Just because of you ,Maria no proste vsude je nadhernej !!! *14* *14* *14* *1*
  • on je prej pořád panic?

    takže pořád panic jo?....kéž bych ho toho mohla zbavit..ale to chceme určitě každá,jediný řešení by byl grupáč!!
    • richineks

      Re: on je prej pořád panic?

      nevím jak TY ale já o to neestojím abych Richiho zbavila PANIC *8*
  • WOW

    to je ale hřebeček!! *5* *14* *1* tygříček k sežrání *14* ....ale kdyby si udělal jiný vlasy, třeba ten účes co měl ve videoklipu na Rhythm of life-tam mu to seklo nejvíc *4* *4* ,tak bych ho "žvejkala" celý věky *14* *14*

    ale fakt....teď mu to nesekne tolik,jako když měl ten účes,jak sem říkala

    jinak je to to nejhezčí zvířátko,na světě *14* *14*
    • Re: WOW

      jj...já ho mám teda radši s ofinou,nevim,ale mě tak připadá přitažlivější
  • Páni...

    hele...on mi někoho připomíná?? *7* *3* *1* ...ten typickej americkej úsměv a ty vlasy...já nevim *1* *1*
    • Re: Páni...

      jo už vím....on mi připomíná Cameron Diaz!!!*9* ....divný já vím *1* *1*
      • Re: Re: Páni...

        jo mě taky. *1* *1*
  • dominika

    MNo,ták co bych měla říct,richinek a další kluci z us5 je to nejlepší co mě v životš kdy potkali,já je mám moc ráda,a chcu aby přijely do čech,je to supa kluk,je krásnej,roztomilej a skvěle spívá......má vlastní kariéru,a dokázal se postavit na vlastní nohy,a má svuj vlastní byt..kdo by to dokázal? jedině on...MIluju vás kluci a hlavně tebe richi..! *14* *1*
  • Milášek!!!

    Richie je ten nej nej nej kluk na celým světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mooooooooooooooooooc bych chtěla aby US5 přijeli k nám do Česka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE YOU RICHIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RICHIE IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • us5

    Richie je nejhezci klucina na svete je to muj presne idol ale je skoda ze tady nikdy do czech neprijedou jinak to je zlaticko a tak at tak porad vydrzi bí milackem. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Chcete US5 v ČR?

    CAUVES vsichni. Nevim jestli vite o oficialnim czechfan webu, ale podnika se tam akce, aby kluci prijeli do ČR. Stranka je www.us5-czech.cz. Jo a s tim koncertem, potřebuje se 4000fans aby byla moznost ze sem prijedou a tak se udelal mail, na ktery kazdy sam za sebe posle svoje jmeno, vek a mesto. Je to neco jako takovy scitani, ale vic se toho doctete tam. Ten mail je jinak koncert@us5-czech.cz Fakt nas musi byt 4000 egistrovanych aby prijeli. Tak to kdyztak rozsirte. Dikes *3*
  • richie

    Richie je nejkrasnejsi kluk na svete mocinky ho miluju *14* a US5 jsou uplne bozi!!! kdyztak pisnete na e-mail

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit