Přejít na výpis diskuzí

Christopher Richard Stringini

OSOBNOST 31.12.2006 
400 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plakáty 3 richieho!!

    Mám 2 plakáty Richieho a 1 plakát US5!!
    Kdo má zájem tak ať mi napíše na e-mail!
    Hledám plakáty:Tokio Hotel,Bill Kaulitz,
    Tom Kaulitz,Sarah Michelle Gellar,
    Freddie Prinze jr.,Buffy the vappire slayer,high school musical,vanessa hudgens,zac efron,ashley tisdale,keira knightley,johnny depp,avril lavigne
    • Re: plakáty 3 richieho!!

      ahoj já mám plakát zaca i ashley tak se mi pls ozvi
  • US5

    US5 jsou nejlepši a hlavně Chris a Richie....prostě US5 FOREVER !!!!!!! *14*
  • fucking

    TY VO TOHLE MĚ ROZČILUJE,STE UPI PÍČOVÉ A PIČI ODSUZUJETE JE ANIŽ BYSTE JE POZNALI,KAŽDÝ PŘECE ŘÍKÁ ´ŽE NA VZHLEDU NEZÁLEŽÍ´ -TOBYLO IRONICKY! STE PROSTĚ ZASRANÍ KTEŘÍ SI MYSLÍJOU ŽE TH JSOU MNO TY VAŠE NECHUTNÝ A ZPIČOVANÝ KECY!! KURVA TAK SI JICH NEVŠIMEJTE NE?? KDYŽ VÁM VADÍJOU,JÁ TAKY NEŘÍKÁM ŽE US5 JSOU BUZNY!!! *3* AE KLIDNĚ TO ŘEKNU:US5 SOU BUZNYYYYY A RICHIE JE NEJJVĚTŠÍÍÍ *15*
    • Re: fucking

      hele ted mě pořádně poslouchej tady si budem psát co chcem je to o us5 ne o skřehotajcích teplouších jdi se rači dívat jak se ten teplouš vrtí jo a US5 NEJSOU ŽÁDNÝ BUZNY TO TY SI BUZNA papa ty zasraná krávo *1*
  • Us5 FANS

    Richie 4ever....Ich liebe dich...juhuuu...TH smrdiiiii
  • Richie

    je něco víc boží než Richie??
    Podle mě teda ne!! On je to nej na tomhle světě!!! *4* I LOVE YOU RICHIE! *8* YOU ARE SWEET!! *15* *5* *4*
  • ¨Dotaz pro všechny??

    ahoj lidi mám takoví dotaz jak si můžu s nima psát já nevím kde to je??pomůžete mi???prosím
    • Re: ¨Dotaz pro všechny??

      Jo a až ti odpepíšou tak mi plsky pisni na maila kuju
  • No co jiného než boží US5 a hlavně Richie

    *14*
  • ..............

    US5 jsou nádherný a hlavně Chris !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tokio-blééééé. us5-jéé

    tokio je humus homousi a prasata
  • TOKIO HOTEL SUUUU NAAAAAAAAJ!!!

    A AK DACO ONI IBA OPAKUJU PO TH TY SMRADI BUZNOVE!!! KOKOTI WY STE WSETKY PIčE CO IX POCUWATE SA UZ SPAMATAJTE WSAK ONI WAS NAUCIA AKO BYT LEZBOU BO ONI SU GAYOVIA!!!
    • Re: TOKIO HOTEL SUUUU NAAAAAAAAJ!!!

      tokio hotel sou homousi a maluji se blééé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit