Přejít na výpis diskuzí

Christopher Richard Stringini

OSOBNOST 31.12.2006 
400 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • re:fuj

    fuuuuuuj vyzera ako gay *9*
    • Re: re:fuj

      haha*1* diikes je to este take dieta a je na mna moc sladky... pff
    • Re: re:fuj

      TY PÍPO JEDNA TOHLE O RICHINKOVI ŘÍKAT NEBUDEŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!za to ty vypadáš jak ufo *8* *8* *16* *16* *10* *10* *10* *9* *9* *13* *13* *5* *5*
    • Re: re:fuj

      Taak to máš pravdu!!! *15*
  • Richie

    *1* *14* Us5 jsou nej hlavne Richie a Chris MUCK miluji vas milacci *3* *3* *14*
  • US5

    Jestli máte rádi Richieho nebo kohokoliv ze skupiny US5. Přijďte do místnosti US5 na lide.cz. Všichni fans jsou vítáni!! *3* *3* *3* *3* *3*
  • fuj

    jste trapny jak pisete,ze ho milujete,jste jeste male na to abyste nekoho milovali a jeste k tomu kdyz ho ani neznate *13* *1* *13*
    • Re: fuj

      chcela by som vidiet teba ako vizeras mne sa ritchi nepaci ale inym ano mne sa zase paci IZZY *14*
      • Richie

        ahoj všichni co milujete US5 jsou boží nejlepší je richie a izzy já je zbožnuju jsou prostě sexi a ty jejich písničky prostě něco fakt super nemá na ně někkdo náký kontakt jestli jo tak napište na moje icq nebo e-mail moje icq je 371862557 e-mail je Hafllinger@seznam.cz děkuji vám všem hlavně napište čusík *14* *14* *14* *14* *14* *14* jsem do nich zamilovaná *14* *14* *14*
    • Re: fuj

      no promiň, ale ty tomu nerozumíš. Proč by ho kterákoliv kolka nemohla láskovat, není to zakázaný to psát a komu se to nelíbí ať to nečte! *5* *4*
      JO je fakt sladkej *14*
  • juju

    JE TO TRAPNYYYYYYYYYYYYY STVORENII JAKO CELY US5 JE TO SLIZOUN SE KTERYM BYCH NIKDY V ZIVOTE NECHYBELA NAPUDROVANEJ TEPLOUSEK *1* *1* *1* *9* OMG *8* *8* *8* *9*
    • Re: juju

      *7* juj vy jste, ale blby tak proč sem lezete když se vám nelíbí podej te si ruku pokecej te otom jaky jsete borky a strčte si ty vaše ujety komentáře do...... jste fakt trapny *16* *15*
      • Re: Re: juju

        heh vsak aj ja si myslim *3*
    • Re: juju

      dobry,dobre si to reklaaaaaaaaaaaaaa *1* *1* *1*
  • RICHIE

    MILUJI RICHIHO!!!!ALE JE TO ASI DOST BLBÝ.JÁ HO PROSTĚ MILUJI!!!!! *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahojky

    I loves horrible much Richie when him cut dead at least on pictures so with feel as if I was debris simply him for its life much much needs.Richie my love is sincere!!!
    pro ty co jsou líní toto překládat:Já miluju hroznì moc Richie když ho nevidím alespoò na obrázku tak se cítím jako bych byla mrtvá prostì ho pro svùj život moc moc potøebuju.Richie moje láska je upøímná!!! *4* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ahojky

      to je pekne napisane jej *3*
    • Re: ahojky

      budete vystupavat v cechach ste fajn
  • Richie

    možná to je blbost ale já miluju Richieho *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Richie

    No tak když je Richie zpět, tak se snad každému oddychlo, když věděl co Richiemu hrozí. Tak gratuluju je Richie is back *3* *3* *14* *14* *4*
  • richie návrat

    richie už je dneska v německu fakt četla sem to na blogu Huráááááá *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit