Přejít na výpis diskuzí

Ciara Harris

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CIA

    CIARAAAAAAAAAAAAA!!!!!.....je to super anjel *4* s good hlasom a supeeeer pesnickami *1* a o tanecnom talente ani nehovorim *14* ...je proste NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!...kam sa hrabe RIHANNA!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ciara.....

    Takze Cia je moja naj spevacka lebo vie aj celkom spievat,supeeeerrrrr tancovat ale hlavne ma super hiphopove pesnicky...a je pekna...aj ked som ju uz videla bez makeupu a ked mam bit uprimna... *9* ...ale inak je uplne NAJ *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • yes....good..ciara is the best..

    hej ciara..je vyborna...je husta..libi se mi jeji styl tance a vyborne zpiva...
  • Like Cia, ale

    Nevím kde jste tady všeci pochytili super zpěv, CIa je naprosto průměrná zpěvačka - její síla tkví v tom, že má svůj styl, který např. Rihanna zatím nemá (i když album Good Girl Gone Bad je krok správným směrem). Cia je perfektní tanečnice, umí se prodat a oživila crunk. Dík CiCi!
  • ciara je good

    ciara i rihanna jsou skválííí ale ciaru mam radší....ma skvělí pisně hlavně goodies *14* *1* *3*
  • pokec

    cafte ak chcete niektopokecat tak na pokeci mam nick 4hokejistka4 vidim ze ste tu aj češi a rada pokecam z nasimi susedmi..zdravim
  • ciara

    ciara je fajnova prekrasna a ma super styl a super pesnicky.... *3*
  • JE NERJLEPSI AT SI RIKA KDO CHCE CO CHCE

    je fct super nikoho lepsiho neznam.... *14*
  • CiCi is the best!

    Pro me Cici hvezda..jak zpevu tak tance.. *14* I love her!! *14*
  • ........

    jéjé Ciara...takovej styl hudby co dělá je fakt nej,ona je taky upe skvělá,ale nemá na Rihannu,ale je zase lepší jak Cassie.To nový CD je peckový,nejlepší je Like A Boy ♥ *14*
    • Re: ........

      Ano, Ciara je tha best ale ja si myslim ze aj Cassie ma niektore pesnicky super...
      rihanna neni az taka dobra..... *4*
    • Re: Ciara

      Ze Cia na Rihanu nema Rihana je sprosta krava!!!!!!!!!!!!!

      CIARA je proste naj. *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *4* *15*
      • Re: Re: Ciara

        ano.rihanna je fujko ale ciara je fakt super!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: ........

      Sory..ale ja si zase myslim, ze Rihanna je vykopafka jak prase *7* ..
      • Re: Re: ........

        Rihanna ma hlas fakt dobry ale je to namyslena pubertacka,je z chudej rodiny a teraz sa chova ako keby jej patril cely svet,tie jej klipy trapne,su iba o nej za to Ciara ta ma klipy o hudbe a na tanci vidiet ze hudbou zije!!! *1* *1* *3*
      • Re: Re: ........

        Rihanna je fakt good A Ciara taky, ale Ciara je podle mě trošku lepší, ale spíš jsou tak nastejno...jo, Like a Boy je prostě nej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit