Přejít na výpis diskuzí

Ciara Harris

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ciara

    Je sqelá zpěvačka a taky drsně tančí!Je fakt good *1* *1* *1*
  • Nejlepší;)

    Ciara je fakt nejvíc zpěvačka...Kam se hrabe Rihanna nebo Cassie...Ciara is the best!!! *1*
    • Re: Nejlepší;)

      ja si myslim to iste ciara je super a rihana a cassie mozu ist domov *4*
      • Re: Re: Nejlepší;)

        hejjj
  • Ciara

    Já nec´vim jak vy,ale já tý holce fakr fandi je hezká,ale o to tak nejde jak o ten super zpěv.Jen tak dál!!! *3*
  • Super

    To je fakt suuuper zpěvačka'!! *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *4* Fakt dobrá!!! *3* A je hezká!!! *15* *3*
    • je hip hopka

      je nejlepší zpěvačka a tanečnice. dobře se dá naučit.
      • Ciara

        Ciara je superrrrrrrrrrrrrrrrna kam sa na nu hrabe Rihanna *3* *3* *3* *3*
        • Re: Ciara

          Cia je taaaaaaa naj so suprovim hlasom, oblecenim, hudbou,dancingovanim.
          Je super rihanna je oproti ne SPROSTA IDIOTSKA DEBILNA BLBA mini spevacka! *16* *5*


          CIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAA *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *1* *1* *4* *4* *5* *5* *14* *14* *4* *4*
          • Re: Re: Ciara

            souhlasim....
          • Hopka cia

            Ciara je ssssssssssuuuuuuuuuppppeeeer na zivo spieva ssssssuper videla som koncert na Jamaice.
            Rihanna je len sprosta krava co ju kopiruje.......!!!
            Takze ludie co pocuvaju Ciaru pls nepocuvajte aj Rihannu_____


            PLEASE *4* *4* *14* *14* *14* *14* *4* *4*

            xxxxxllllllCiara
            • Ciaaaa

              Pozrite sa na nove fotecky su fakt velmi pekne *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
            • Ciarka

              Ajojky, strasne sa mi paci pesnicka od Ciary PROMISE je to novinka.
              Tak si tu vec pozrite aj ten klip je super. *4* *14* *3* *5* *1* *1* *4* *15*
            • Re: Hopka cia

              Chdte PLS na stranku www.sweety2.blog.cz je to moja a kamoskina stranka a je super a este PLS hlasujte v ankete a napiste komentarrrrr


              PLS PLS *5* *5* *3* *3* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit