Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veverkaverka

    proč,pravda

    ahoj chci se zeptat jestli opravdu claire sekla s H2o protože je těhotná...někde sem četla že je a někde že ne ...tak víte někdo jak to je? *7* *7* *7*
    • emmag

      Re: proč,pravda

      bohužel ano ,ale těhotná myslím NENÍ ,to jsou jen debilní pomluvy *16*
      • Re: Re: proč,pravda

        heeej je těhotna se podivej na fotky.... *13*
    • evel

      Re: proč,pravda

      je těhotná *1* *1*
    • Re: proč,pravda

      Jo je těhotná bude mít holčičku
      • kacka211

        Re: Re: proč,pravda

        Jo je těhotná, ale jak můžeš ty vědět jestly to bude holčička nebo chlapeček???
    • mileycyruska

      Re: proč,pravda

      já taky nevim ale myslim že jj
  • Zendaya123
    Všetko naj Claire *4* *3* *3* *2* *1* *15*
  • bozi
  • aaaaaaaaach jo.....

    proc ji vsichni prejete vsechno nejlepsi k narozkam?? nema je 7.7. ale ma je 1.1. je to napsano i v osobnostech!!!! *3*
  • tekytka

    Claire v new filmu

    Ahojky,pokud jste viděly Mean Girls(Protivný sprostý holky),tak by váš mohlo zajímat,že se bdue natáčet 2.,kde bude hrát právě Claire!
  • NAPIŠTE ADRIENNĚ!

    AHOJKY NAPIŠTE PROSÍM KOMENTÍK K ADRIENNE WILKINSON ASPON OKOMENTUJTE FOTKY SÍM!!!!!!
    HRÁLA V SERIÁLU XENA XENINU DCERU EVU díky všem co napíšou komentík!
  • Teď jsem tak náhodou narazila na zajímavou věc! Claire prý už nehrála v poslední řadě H2O, protože prý otěhotněla a má syna! Je to pravda? *8*
    • Není to pravda přestala hrát v H2o protože šla hrát do hororu dům prokletých sluněčnic 2 :)
    • Molly: já myslím,že to je pravda..moje kamarádky mi to taky říkaly.. *7*
      • není to pravda přestala hrát v H2o protože šla hrát do hororu dům prokletých sluněčni nebo jak jse to jmenuje :)
    • Molly pravda to není Claire nebyla těhotná ani nemá syna... :D
      Vzdala se role Emmy protože dostala nabítku hrát v hororu dům prokletých slunečnic 2
    • Ahoj není to pravda hrála tam pač museli všechny 3 mořské panny spojit síly aby porazili nekoho ... tu jak ovladala vsechny síly mořských pannen tkže ne a hrála to furt jedna a ta samá herečka ;) ;) tkže ne .... to jestli má nebo nemá díte to newim :/ ale rek bych že ne ;)
  • miley1cyrus

    tohle si vážně přečtěte!!!!!!

    lidi sry ale tohle se nedá číst vy řešíte kraviny jakože claire byla ve filmu "Prokletí domu slunečnic 2"nahá ale vážně nebyla mám pro vás odpověď:byla to že na toho druhého farmáře!!!musíte líp poslouchat!:D a taky se tu dost řeší jestli je těhotná to taky není pravda vy asi všem na všechno skočíte jo a řeší se tu jestsli je emma lepší než bella nebo naopak lidi jestli jste si všimli emma byla vždycky taková nepřijemná a každý do všeho kecala a je pravda že sem jí taky měla hodně ráda ale pak sem si to uvědomila a bella je vážně lepší a rozhodně je milejší ale tohle je jen můj názor a ten tu vyjádřit snad ještě můžu!a 4 série h2o asi nebude a i kdyby jo claire tam už hrát prostě nebude s tím se smiřte ona chce být víš a nechce být jen "hele támhle je jedna z těch mořskejch panen"a ještě místo 4 sérky bude asi celovečerní film a ne claire tam prostě hrát nebude!
    • emmuska

      Re: tohle si vážně přečtěte!!!!!!

      pardon ... nedočetla jsem si celý příspěvek ... takže mj minulý komentýř ignorujte *1* *1* *1* *1*
    • emmuska

      Re: tohle si vážně přečtěte!!!!!!

      tak si myslím , že o tom jesli je Emma lepší než Bella by se dalo hodně diskutovata , ale myslím si , že bys tady lidem neměla vnucovat svůj názor ... podle mě je Bella narozdíl od Emmy taková naivka , ale to je každýho věc ... každej na to může mít jinej názor ... a je to od tebe pěkně ubohý když to tady veřejně rozhlašuješ !!
    • Re: tohle si vážně přečtěte!!!!!!

      Ahoj, moc se mi líbí, že jsi to sem napsala. Sice v tom máš pár chybek, ale je bezva, že se konečně někdo ozval a trošku je tu usadil. Takže bod pro tebe :)
      • Re: Re: tohle si vážně přečtěte!!!!!!

        Jo, a v Prokletí domu slunečnic hrála Claire dceru farmáře, ne jeho ženu. Ten film jsem viděla, ale děj je dost divnej. Spousta nevysvětlitelných kravin a nakonec tam vraždí...No, to vám nebudu říkat :) Takže námět je blbej, ale Claire tam jako vždy září
  • MOllY ano je to pravda *3*
    • ROZHODNĚ TO PRAVDA NENÍ!
      Claire nehrála v poslední serii H2o, protože natáčela horor (Prokletí domu slunečnic)
    • Ne pravda to není zjisti si informace a pak něco říkej!
  • pls navštivte

    Ahoj všichni,mam stránko o h2o.Koukněte se tam pls.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší