Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ema

    není tak stará *16* *16* *16* *16*
    • Re: ema

      ahoj nevíte náhodou v jakém je ema měsíci?
  • ema

    docela ujde *16* *14* *14* *4* *4*
  • rvzhnuftbrc

    jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeee eeeeeeeeeeee bezva super do toho cleire alias emma

    *14* *3* *5*
  • Pokud se nepletu, tak hraje v Denících (The Vampire Diaries) půvabnou blondýnku :)) Mrkněte sami :)
    http://www.edna.cz/vampire-diaries/videa/3x03--the-end-of-the-affair--preview--cz-titulky.asp
    A jen mi hlavně potvrďte, že je to ona :D :)
    • nessa27
      Je to ona ♥ Hraje původní úpírku Rebeccu, sestru Klause. Bývylou milenku Stefana a nevím co všechno ještě :]
    • ronnieselly
      ano hraje Rebecu klausovou sestru =) uví te ji ve 3 sezone a 3 epizode =) jestli chcete podrobnosti tak napište na muj e-mail:Lanikova.verunka@seznam.cz rada odpovim na otazky =)
  • h2o

    sleduju ten seriál hodně a hodně se mi líbí hlavně emma gilbert (Claire Holt) je nejlepší Very Good *4*
    • Re: h2o

      yÓó..Já z toho seriálu prostě nemůžu! *14* Stačí když prošvihnu jeden díl a jsem na omdlení!! *9* *1* *1*
  • H2O Mermaid

    Já nevím jestli bych si dokázal vybrat protože holky sou super všechny tři je těžký si vybrat když máš rád všechny tři stejně. *14* *14* *14* *14*
  • dadiqa

    Emma

    uplne naj z H2O...a myslim ze aj moja naj herecka...mam ju welmi rada a dufam ze sa mi raz naskytne moznost stretnut s snow...proste THE BEST *1*
  • maki94

    Caribka is the best:D

    Cariba je neeeeej!!!!!!!! Nelíp hraje a je nejnadanější ve všech směrech *1* *3* !!!! Ale proti holkám z H2O (Claire a Phoebe) nic nemám. Jen mi Cariba přijde ve všem nej *5* !!!
    • Súťaž o najkrajší blog

      Máš naozaj pekný blog... prihlás sa do súťaže o najkrajší blog!
  • emma2

    kontakt

    Ahoj všichni. Hledán kontakt na Claire Holt. Pokud ho někdo víte prosím napiše mi vzkaz.
    • Re: kontakt

      mam adresu ak ces.
      Claire Holt
      Jonathan M Shiff Productions
      217 Esplanade West
      Port Melbourne, Victoria
      3207 australia
    • Re: kontakt

      mam ten kontakt je to cislo 598745212 *5*
  • lyss-claire-anna

    ?

    Ve třetí sérii H2O nebude hrát Claire Holt ale Indiana Evans????????
    • Re: ?

      no to snat nnnnnnnnnnnnnnéééééééééé
    • emma2

      Re: ?

      jj je to tak *5*
      • Re: Re: ?

        cau jaktoze tam nebude Emíííííííček? *9* *13* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit