Přejít na výpis diskuzí

Cody Linley

OSOBNOST 27.5.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _zanda_

    prosiiiiim

    jen sem se chtela zeptat jestli nemas odkaz kde jsou filmi kde hraje Cody Linely v Hannahe Montane!!a je pravda ze hraje i ve filmu Dvanact do tuctu??predem diky
    dyztak prosim odeposnete na muj e-mail:ZANULKA22@seznam.cz *14*
  • marcela.sarkozyova

    cody

    vidim že cody má dost fanynek je opravdu bezva a je mocinky hezkej ale ty holky co říkaj že s nim spali jsou fakt děsný
  • staniczek120

    Cody 4ever

    Pstě nejlepcii herec nejvetsi frajer Cody you are best!!!v HM nejlepsi dily s tebou napr:Bolave prebolave srdce 1,2
  • musha

    ..

    Podle mě mu to víc sluší s těma krátkýma hnědýma vlasama.. vypadá takový dospělejší a takový sexy .. <3 ahh
  • lamerienda

    Alex Pettyfer

    Cody je podobný Alexovi Pettyferovi, ale ten je ostatně hezčí...
    • Re: Alex Pettyfer

      podle mě je hezčí Cody
  • Oči

    NEmůžu si pomoct, ale má děsně krásný oči. *3* Teda ne, že bych je viděla osobně, ale tak na té fotce .....a tak různě... *1*
    • Re: Oči

      jj má nádherný oči *14*
  • cody

    **Jujdaa je upa krásnej.. *14* Fakt je škoda že vždicky snime o cizim klukovi a ještě když je tři prdele daleko *1* aaaa žeru ty jeho bili zuby *1* *1* *14*
    • Re: cody

      to já taky,je úžasnej *3*
  • zuza-nyje

    :-)

    Cody fakt moc pěknej hlavně v Hanně Montaně tam je fakt náádhernej *14* Ale ta pipka co píše že je jeho holka je fakt naivní že si myslí že jí to někdo zbaští *1* *1* pokud vím tak chodil z Miley Cyrus a chodí nebo chodil z Demi Lovato...O žádný jiný se nikde nezmiňovali...
    • Re: :-)

      Jo je fakt moc hezkej . *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • hanullka95159

      Re: :-)

      Cody je vážně hrozně moc roztomilej a pěknej, ale řekla bych že s Demi Lovato rozhodně nechodil!!!Ale s Miley možná jenom chvilu *1*
  • Miluji ho

    Miluji ho je strašně kráááááááááááááááá
  • _kacik.66_

    Je někdo hezčí?

    Je snad někdO hezčí než oN?Je dOkonalej,sladkej,krásnej,nejlepš í,nenadanější
    nejkrásnější *14* *14* Nechápu jak někdo
    může bejt tak krásnej!!! *13* *13* Asi
    jsem zamilovaná....!!Úplně mě pobláznil...!
    Chci bydlet v Americe!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit