Přejít na výpis diskuzí

Cody Linley

OSOBNOST 27.5.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kwáááááása

    Jesus to převtělený bůh...on je tak kláááááááááásnej a sladkeeeeej.....plosh takový hezouni nejseou u nás??Já ho žeruuuuuuuuuuuuuuuuu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *14*
  • Cody

    Ježiš on je tak sladkej !!!!! *14*
    • Re: Cody

      je tak klasnej mam vsechny jeho plakaty *5* *14*
  • nick.ol.cka

    Klasny

    Nejfííííííc klasny kluukk *14* *14* v Hannah Montana byl upa kwasnyyyyy *14* *14*
  • oooo

    JE UPE NEJVIS PEKNEJ MILUJU HOO *14*
    • Re: oooo

      je fakt moooooooooooocc hezky!!!lawuju ho muck *4*
  • CODY

    Cody je fakt náááááádherný, ale představovat si, že sním chodíte je dost uhozený!
    • domcus

      Re: CODY

      Představovat je ještě v pohodě,ale věřit tomu,to je teprve na cvokaře..........=D
  • mrs.strawberry

    Mrs.Strawberry

    Já nwm co se tady vztekáte *1* Kdyt stejně s nim nikdo nechodil.....on tam má swý holky *1* Ale přijde mi už dost ttrapný psát:Měla sem v puse jeho penis -no s tim děte někam
  • mrs.strawberry

    Mrs.Strawberry

    Cody je then nejhezčí klučina w Hollywoodu *3* Je tháák Cute....a holky-zklidněte se- *1* Každej z nás asi ví že nikdo tady s nim nechodil.Píšete to jenom proto ,aby se wáš sen stal ještě skutečnějším....ale takhle?Je to dcla trapný.Jakho bych řekla že sem nej kamí s Miley,a kdybych byla,můj blog by byl zaplněnej mejma fotkama s Miley,páč jinak by ste mi newěřili,ale nejsem a tak je zaplněnej Disney Stars *4* *4* .
  • domcus

    Domcus

    Rekord...už tu dlouho žádná nenapsala,že je Codyho holka.........=Dtak šup šup..........ať se nenudíme
  • domcus

    Domcus

    taky přeju všechno nejlepší........(je mi jasný,že to číst nikdy nebude:D,ale je to pro dobrý pocit,že jsem si vzpomněla).............
  • Vše nej Cody

    všechno nej cody jsi upppeeeeeee klasnej!!!!:-* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit