Přejít na výpis diskuzí

Cody Simpson

OSOBNOST 9.12.2009 
299 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc se mi líbíš ty tvoje blond vlay a modré oči no tobych tu byla asi dlouho než bych to tu vyjmenovala snad to bude stačit *1* *1* *1*
    • Až na to, že má zelené oči a 167cm.Jinak je náááádhernej !!!
  • TEN NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • nejhezčí a nejlepší kluk na světě *14* *14* *3* *3* *4* *4*
  • Martina: twitter Cody Simpson, a facebook apod. si najdi na jeho stránkách www.codysimpson.com *14*
  • nevíte někdo jak je cody vysokej? momentálně *1*
    • 163cm *4*
    • 180 cm ..:DDD Nebo něco kolem..:D
  • Je to největší buzík lidstva, hned po Bieberovi! *16*
    • jestli se ti nelíbí tak to tady nekomentuj hajzle!! *12*
  • Neví nikdo jeho pravý:e-mail,fb nebo prostě něco????piště pls na ahojky358@seznam.cz děkuji
    • Jeho twitter : @CodySimpson
      Jeho Fb: http://www.facebook.com/codysimpsonmusic
      A jeho page: codysimpson.com
  • Cody je prostě nejlepší a nejhezčí kluk na světě. Dokonce hezčí ne Bieber. *14* I LOVE YOU CODY SIMPSON *14* *14* *14*
  • pomhla bych tě poprosit o tvojí adresu abych ti mohla napsat dopis:děkuju ti když mě jí dáš mužeš mi jí napsat na fb(katka.14789@seznam.cz)děkujuti *14*
  • Jsi strašně pěknej kluk,máš moc pěkné písničky,chtěla bych se stebou někdy potkat-abych tě viděla a slišela tě na živo,ale to se mi asi nesplní,a kdyby jo tak bych byla ráda.Když tak se mi mužeš ozvat kde maš kdy konzert a ja to skusím tam přijet (katka.14789@seznam.cz)muj fb kde si spolu mužem psát když budeš chtít jinak jsi užívej konzerty a at se ti daří dál tak jak tet *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší