Přejít na výpis diskuzí

Cole Sprouse

OSOBNOST 17.2.2008 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SpRoSeOvÁ

    ThEbE aKo upe mIlUjŮŮ a i tVýHo bRáChU A KoLiK VáM ByLo KDyŽ sTe NaTáČeLy sLaDkÝ ŽiVOt zAkA A CodYhO StE SklaDoČkÝ MIlUJŮůů ThEbE NeJvÍÍÍc *14* *1*
  • LOVE YOU

    mám rada cola sprouse..moc a moc..welmi:) *14*
  • Re: hezu :D

    jsou sexy hlavne ccccccoollleeeeeeeeeee.mam jeho fotky po celem byte. *14* *14* *4* *4* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • anisek285

    Re: zuzka

    cole neboli cody je úplně suuuuuuuuuuuuuper i love you *14* *14* *14* *14*
  • justik

    Fans

    Cawky!Na Facebooku jsem založila stránku pro fans Disney Stars!Pokud máte Facebook tak stačí zadat do toho vyhledávače Disney Stars-Czech Fans.Tak se přidejte!
  • zuzka

    néééééé néééééééééééé Beru to zpět,oba miluju!!!!!!!! I Love You !!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zuzka

    Já ho asi miluju slyšíš Cole???I love You!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Cole and Dylan

    mas prafdu!!!
  • 13

    inac viete ze ked zacali natacat the suite life of zack and cody tak mali 13...ked ste videli tu cast kde sa cody prezliekol za dievča tak tam mal 13rokov!!! *14* *14* *14*
  • anisek285

    je krásnej

    je krásnej
  • belusacka

    Re: Re: Cole and Dylan

    zlato tohle ti nikdo v dnešní době nesežere :-D
  • l---ol zac---

    Mno ja newim ale na ty druhy fotce mi připomínaj zaca *9*
    *1* *1* *15*
  • mileyxd

    Re: cole

    jj :(
  • cole

    ja by som sa s nimi rada stretla ale asi to nepojde pretoze nikdy nejdu do ceska alebo na slovensko alebo do madarska no proste do takych blizsich krajin...no podla mna to neni fer!!! *13*
  • mileyxd

    Jsou upa krááásný :)

    jsou oba moc krááásní jako.....sem fakt magor no ae sou upa úžesní a jejich zájmy jsou fakt good :D možná se mi The Suite Life Zack and Cody líbí víc neý Hannah Montana apod..... ae nwm no :D *14* *8* *14* I LOWE YOU 4EVER *8*
  • Re: Disny

    kdy budou v česku??? *7*
  • vashley

    Re: hezu :D

    už to vidím,začal diseny channel a s ním Sprousovic dvojčata...to bude blogů *4*
  • mileyxd

    hezu :D

    Jako ten seriál je fakt hezu hrajou tam fakt božsky a já umírám smíchy :D *15* *1*
  • barynka

    narozky

    všechno nejlepší!!!! *3* *3*
  • 17

    Gz oboum dvou :-) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit