Přejít na výpis diskuzí

Cole Sprouse

OSOBNOST 17.2.2008 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • escarlate

    HB

    Happy birthday!
  • ashley.sharpay

    Všechno nej

    Všechno nejlepšíííí k Tvým narozkám ti přeje Agi!!!! *3*
  • vashley

    Zack & Cody

    měla jsem ráda kdysy obě dvojačta kvůli seriláu "The Suite Lif of Zack & Cody" dívala jsem se na ten seriál na jednom polském kanálu (TVP1) měla jsem je moc ráda ale když o nich bylo málo stránek (chtěla jsem mít o nich blog) tak jsem našla 1-2 stránky webovky o které se už nikdo nestará *9* jinak běe nej k 17.narozkám *14* *1*
  • Disny

    takze jsme informovan o tom ze se jetix meni na disney channel uz v zari bud 9 bo 19...uz se tesim na miley a selenku..ale sem zvedav na tydle brachy...jestli to bude jako Wizzards a Hanna...tak to se mam na co tesit...koukal se na youtube ze je ted "event"(bonus) jmenuje se to Wizards on deck with Hannah Montana..v podstate se jedna o tom ze se vsechny tri serialy sejdou na lodi se zackem a codym..vznikne z toho pryma podivana a svanda...tak kdo jste techto serialu fanousci tak se mate na co tesit...ale take je otazka za jak dlouho to tam Jetix(DCH) da...zname je
  • Re: Re: Cole and Dylan

    PS: hele mlada damo...Cole zadnou girlfriend nema tak nevim co tu jebes :D ale to je sumak..dylan neni tlustej...ale ma normalni postavu spis Cole je vychrtlik :D
  • Disny

    máme štěsti budou v ČR no vlastně až na podzim ptž Jetix se změní na Disney Channel takže budou davat úplně všecky seriály takže i Zacka a Codyho ,Wizards of Waverly,Hannah Montana i 3. sérii a taky J.O.N.A.S,Sonny with a chance a všecky jejich filmy...nemůžu se dočkat ja jsem do Disneyho upa zblázněná ne jenom teď, ale už když jsem byla malá milovala jsem jeho pohádky...
  • Re: Cole and Dylan

    ahoj ten tlustejsi je Dylan a ten hubenejsi je Cole, Cole je muj kluk uz hodne hodne dlouho.*16*takze s tim dejte pokoj.*8*
    PS:ja cesky neumim jen tohle davam z anglictiny do cestiny aby si mi rozumnela..... paaaaaaaapa
  • mrs.bajunecqa

    Jak sou vlastně staří??

    mno oni vypadaj tak na 13 maximoš na 14 ale žhe by jim bylo 16 to nééé *1*
  • jojo

    jojo dávaj to v televizy,ae to je fuk *1*
  • escarlate

    Cole and Dylan

    Kterej je kterej? :D Já nikdy nwm :D
  • Re: Re: Míška

    teďka je nový the suite life on deck.. je to fakt suoper doporučuju se koukat na youtube
  • Niki

    Je užo *14* MTMR *14* *14* *14*
    jE PROSTĚ COOL *14* a THE SUTE LIFE OF OF ZACK A CODY *15*
  • 77nikola77

    Re: Míška

    *9* jak se jmenuje ten serial prosim!nemuzu to nikde zjistit *9*
  • Míška

    Já jsem viděla ten jejich serial jen na YouTube , škoda že to nedavaj normalně v televizi *4*
  • sladky

    *14* je tak krasnej.... *14* sladkej,je proste uzo....... a jeho serial hotel zack a cody je prdel *4*
  • vashley

    :-*

    Je tak sladkej♥s tím jeho bráchou!!!! :-**** I Love yous!!!! *14* *14* *14* *14*
  • uužasnej!!!!!!!!!

    dylen and cole are so hot!!!!!hrozne je miluju jsou nej *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit