Přejít na výpis diskuzí

Colin Farrell

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • colin

    ahojky ....lidišky víte všichni že colin teď čeká svý druhý dítě s asi o deset let mladší přítelkyní...!!?
  • DA BEST !!!

    boze, ja si myslim ze colin je ten nejvic chlap na svete... sem z nej uuuplne hotova *14* je krasnej, neco z nej vyrazuje a ty jeho bozsky oci *14* v alexandrovi byl uuplne drsnej,myslim ze jeho zivotni role..a angelina spis mela hrat jeho milenku, nez matku *5* boze tak bych ho chtela..je uzasnej...zavidim te holce co s nim ma dite... *9*
  • Colin

    Colin mě zaujal teprve nedávno ale za tu dobu mě nepřestal bavit je to ten nejtalentovanější herec jakého sem kdy viděla on když hraje tak dokáže dát dané postavě tolik podob a to někteří nedokážou někdo se tváří pořád stejně a je to o ničem kdežto Colin je pro mě prostě hvězda a ještě k tomu všemu je tak přitažlivej, třeba takovej Pitt je hezkej ale pro mě z něj nevyzařuje žádný kouzlo.Farrell je jedinečnej a do budoucnosti si myslim že toho ještě hodně předvede myslim tim herecké vlohy.
  • Colin Ferrel

    Teda lidi, nevím, jestli jste viděli film Američtí psanci, ale každopádně kam se na něj hrabe můj Harry...Jassi James, tomu to tam fakt sekne, co? Je to asi nejhezčí film, který jsem, kdy viděla...
  • Muj

    V patek jsem videla film Hartova valka, a musim rict ze od te doby stahuju vsechny jeho fotky a ze je kuuuuus... fakt krasnej chlap s nadhernyma ocima. *14*
  • Souhlasím s Barrou,jako herec se mi taky moc líbí,je velice přitažlivý *14* Svou roli hraje přesvědčivě a má šarm!
  • Colin je skvělý !!!

    Tak jsem tu zase,musím ještě něco připsat.Chci říct,že se mi Colin taky moc líbí a neznám nikoho komu by to tak slušelo!V Alexandrovi byl prostě úžasný,vím o tom své,protože jsem na něm byla v kině 5x !!!Ten film měl jedinou chybu - Colin tam měl podivné teploušské scény,které mu vzhledem k tomu jaký je sukničkář asi nesedly,že!No představte si,jaká to musela být přemáhačka pro Colina líbat se tam s tím klukem!
  • Dnes má narozeniny!!! Všechno nejlepší!! Jsi náš nej.
  • Pottrovka: Absolutně s tebou souhlasím. Americké psance sem taky viděla a nemohla sem se na Colina vynadívat:o) Je strašně pěknej a podle mě, skvělý herec. Viděla sem ho i v Hartově válce a tam byl naprosto úžasný!:o))
    • elio

      Re:

      Jo v Hartově Válce ...Tam je strašně hezkej... *3* Moc mu to tam v tom válečnym oblečenísluší *1* *1*
  • Alexík

    Nemyslím si, že by se musel na polibek s Bagoasem nějak přemáhat. Tvrdí, že spí se vším co potká, protože je mladej a má na to právo. Taky rád provokuje, a žere všecko, čim by lidi pořádně šokoval. Já na tom byla teda jenom 4x...(Ačkoliv se mi v SWATu nelíbil on, ale Olivier MArtinez)No a taky jsem četla. Alexandrijskou trilogii od Mary Renaultové. Ten film je fakt věrný!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit