Přejít na výpis diskuzí

Colin Farrell

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film

    Colin je prostě nej!!!A nejlepší jeho film byla TELEFONNÍ BUDKA...a ještě asi test...ale budka byla fakt nej!!!Koukněte
  • hej

    collin farrel je nejlepší herec, je nejvíc hezkej a nejvíc dobře umí hrát.. *3*
  • je boží!!!!!!!!!!!
  • Colin je machr?

    Čau děcka,četla jsem si co jste tu všichni o Colinovi napsali a musím říct,že je to dost dobrý,ale většinou ujetý.Copak si žádná z vás zamilovaných neuvědomuje,že na Colina nikdy nedosáhne?Mu je to jedno co si o něm myslí jeho obdivovatelky,on má svůj život v Americe,je spokojenej.Protože je tak nádhernej má tolik holek kolik chce.Uvědomte si,že on je ten,kterej si výbírá,né vy dámy.Mu se obyčejné holky nikdy líbit nebudou,on potřebuje ty vysoké,vychrtlé a make-upem zmalované hollywoodské kočky. Radím vám,nesněte o mužích,které nikdy nebudete moci mít!!!!
  • Tamaro,to ti tak každej žere.Mě vojel Orlando Bloom... Ne,ale s Colinem musí být sex fakt jízda:-) Já ho chci a chci a chci!!!!bůůů
  • FAKTICKY

    Asi máte pravdu,že je nejlepšíí ve SWATu,ale posuďte co v Alexandrovi,co vyna to?? *7* *14* *14*
    • Re: FAKTICKY

      mno jako tam mu to thagy seklo (jako vždy *14* ) ale přece jenom jak má na konci ty dlouhý blond vlasy....mno nic moc ale jako hereckej výkon prostě nepřekonatelný :-D
  • môj názor

    Kto o ňom hovorí niečo zlé, nevie o čom hovorí.. je to skvelý herec... aj keby sme sa nedívali na výzor.. ale dívajme sa aj na výzor:DD áno ma skutočne krásne oči.. a súhlasím, najkrajší bol vo swat.. ale videla som už kopec jeho filmov, a vždy som mu tú rolu jednoducho uverila
    • Re: môj názor

      jo jo přesně tak...v tom swatu byl krásnej ale hrozně se mi líbil ve phone booth...v Alexandrovi jak měl ty blond vlasy a nabarvený obočí tak jako taky ušel ale hezčí je když má svojí barvu vlasů :-D
  • elio

    Škoda

    Škoda že jsem o c.f nevěděla dřív...bych se určitě šla podívat když byl tady v čr když točil hartovu válku *1* *1* škoda *9* *9* jsem ho propásla *9*
  • Colin

    Colin je vážně kus,když ho vidím,nemůžu z něj spustit oči,je to velmi dobrý herec,má charisma *14*
  • Collin

    Takovej pěknej týpek...no šla bych do něj *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit