Přejít na výpis diskuzí

Colin Farrell

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Colinek

    Miljuju ho:) Je to skvelej herec,Alexander se povedl diky nemu!!;D
  • Pro vas ne pro nej

    Je fajn že ho máte všichni tak radi ja taky mela diky nemu sem se lecila na psychiatrii uz ho skoro nesnásim.Proc proc to nemuze bejt cech?Asi se zase budu muset zacit lecit tohle mam zakazany kdyz ja si nemuzu pomoc.Chtela bych vam jenom vzkazat tohle prestante s tim nebo vas to znici prestante s tim dokud mate jeste cas.:(
  • Jojo colin farrell je úžasnej jenom mamka a nádhernej ve filmu alexandr veliký tam bych ho poznala *14*
  • sexík

    Colinek je pro mně ten nejvíc sexy chlápek na týhle tý planetce. Vždycinky mně rajcuje , úplně každičká fotka. A ty sny už se nedaj vydržet. Kdyby z ničeho nic stál vedle mně skočila bych na něj!!!!!
  • Re: ...

    mno on je krásnej naprosto všude....mno i když v Maimi Vice a Daredevilovi mu ten image zas až tolik nesedí...kdo viděl thag ví o čem mluvim :-D *1* *1*
    • Re: Re: ...

      TJN...nejlepší je prostě ve SWATu *5*
  • Re: ...

    mno tham je naprosto suprovej :-D *1* *14* ani slovama se to říct nedá :-D
    • Re: Re: ...

      SOUHLAS konečně někdo souhlasíííí,díky *1* *3*
      • Re: Re: Re: ...

        mno jako vždyť je to pravda ...on je dokonalej *1*
  • smutný oči

    Podle mě je colin farrell herec s nejsmutnějšíma očima jaké jsem kdy viděla, moc se mi líbil V Brugách.
  • antidicaprio

    alexandr

    prosim ,lidičky newíte někdo kde bych stáhla Alexandra velikýho??? Sem skoušela Ulož to,stahovala sem to 5 krát a ani jednou mi nešel zvuk.
    • antidicaprio

      Re: alexandr

      v alexovy byl k sežrání
      • Re: Re: alexandr

        máš pravdu a ty jeho oči.......... *14*
  • ...

    Ano.. Jared Leto je o hodně hezčíí... Ale Colin taky neni špatný :-D
  • Colin je ten nejuzasnejsi typek na svete a s tema blondatyma vlasama v Alexandrovi mu to silene sluselo ale nejlepsi byl ve S.W.A.T.u....ja ho proste miluju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit