Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádherný!

    Je vážně úžasný, nádherný, prostě jednička. Co bych dala za to kdybych se s ním mohla poznat je tak sexy!!!!!!!
  • WOW

    Colin je proste bomba, v Bridget bol bohovský. Len sa chcem opýtať, či niekto z vás nevie, kde by sa dalo zohnať DVD britského miniseriálu Pýcha a predsudok z roku 1995, kde hral pána Darcyho a je to vraj úvod do závislosti na Colinovi. Helen Fieldingová (autorka Denníka BJ) na základe jeho hrania a postavy pána Darcyho v tomto filme napísala postavu Marka Darcyho v DBJ. Tak ak mi viete niekto pomôcť.... Diky
  • To je ale krásný chlap. Konečně se po dlouhé době objevil na plátně pěkný charizmatický chlap, který není typu ,, hollyvodské rozmazlené hvězdy!" I LOVE YOU COLIN!
  • Mě by velmi zajímalo, jak vysoký je Colin, vypadá jako "velký" muž... :)
  • Nevím zda se mi líbí více Colin Firth nebo je to spíše postava pana Darceyho.Jisté ale je, že bez charizmatického herce by nevznikla úžasná postava, která se ihned stala ideálem dokonalého muže.
  • Colin je úplně úžasný.Je jednoduše opravdový "mužský" s velký sex-apealem.Myslím, že v Bridget mu to fakt slušelo!!!!!!!!
  • je úžasnej!!!!!! I love you:)
  • Úžasný

    Zbožnuju tohoto herce.Nejenže dobře hraje,ale ještě je tak krásnej.Rozhodně zazářil jako Mark Darcy ve filmu Deník Briget Jones.Není sice tak známý ale myslim že by se vyrovnal lec které mega hvězdě!
  • super fešák

    tenhle angličan je fakt skvělej, vypadá dobře a stejně tak dobře hraje. Není žádnej Hollywoodskej krasavec typu Brad Pitt ale má v sobě něco čím prostě naprosto upoutá a takových 40-cátníku by se našlo víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit