Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemůžu bez něj žít

    já ho tak zbožnuju prostě je tak sladkej jako nikdo ta jeho vejška ty oči a ten sladkej pohled uznejte že táááááááák krásnej nikdo neni prostě ho miluju...... škoda že ho asi nikdy neuvidim *9*
  • Colin je soží

    řeknu to stručně je skvělej *14*
  • Colin

    Ano, je to vážně sympaťák!!! Ale - holky, neblázněte, musíte se smířit s tím, že je jenom na koukání :-) A možná, že kdybyste ho poznaly v soukromí, byly byste zklamané.....
  • Včera sem se dívala na Co ta holka chce a říkám si, jak sem viděla ukázky, ten chlap je sakra hezkej a je mi taky povědomej, až sem si přečetla, že hrál v Deníku Bridget Jones. No jasně, trklo mě, další z velmi charismatických, slušných a na nic si nehrajících herců. (jako Keanu Reeves, Michael Douglas...)
  • prosím o adresu!!!!!

    Strašně moc bych chtěla mít jeho adresu a nebo jeho autogram, tak mi prosím pomožtě aspon s tou adresou..A řekněte mi, teda poradte jak získat autogram...Já ho strašně miluju!!! Je Krásnej, milej, ..hm...Kdybych tak věděla jak se chová a tak ve skutečnosti... *14*
  • je proste super...ma ohromny charisma, je hrozne sexy a mam na nej uz adresu takze si napisu o autogram..juchuuu *15*
  • colin

    cafte, musim uznat, ze sarmantnejsieho a charizmatickejsieho herca som este nevidela, vazne, vyzaruje z neho nieco, za co by kazda zena vrazdila, len aby ho mala doma. je uzasny. Hlavne ako Mark Darcy je neprehliadnutelny, sladky krasny cukrik. Lenze tu na Slovensku sa neda zohnat nic ine len DBJ a shakespeare, ziadny iny jeho film, nevie mi niekto pomoct? dakujem
  • Jak jsem ho potkala!!!!!

    Musím se pochlubit, ještě dnes tomu nevěřím, ale Colina jsem potkala letos!!!v Římě, byl to určitě on tenhle chlap se nedá přehlídnout!!! Byl stejně skvělý jako před kamerou. Míjel mě po ulici a ještě dlouho jsem se za ním dívala a i ten krok byl jeho - v Deníku I. když šel koupit nový deník pro Bridget - houpavá rázná chůze. Určitě víte o čem mluvím. Je prostě skvělý. V Římě žije se svou italskou manželkou.
  • to je chlap!

    ahojte všechny! Elis, díky za tip na české stránky... Colin nemá konkurenci, stačí jeden jeho pohled a kolena se mi taky podlamují. Zatím jsem ještě neinvestovala do Pýchy a předsudku-docela mastná cena:( ale udělám to, protože v televizi radši budou dávat pořád dokola filmy se "sladkým" Pittem. Škoda že české televize nemají větší zájem o filmy s tímto úžasným charismatickým hercem:(
  • Colin je fakt supeeer.Je krásnej,hodnej,chytrej.Ikdyž neni zrovna nejmladší je to opravdu kus.Je to prostě milášek:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit