Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je vazne skvelej,hezky a taky sympaticky,je opravdu super *3*
  • Četla jsem si všechny příspěvky co tady jsou a nejspíš s ničím novým nepřicházím, jenže... No proč to neříct? :) Colin je fakt úžasný herec, poslední dobou jsem se do něj děsně zbláznila a stačil k tomu pouhý Deník Bridget Jonesové :D POmalu si sháním jeho filmy, většinou si je stahuju nebo půjčuju od kamarádů, musím říct že se mi moc líbil v Co ta holka chce :) Pokud někdo shání Pýchu a předsudek s Colinem, tak je k stáhnutí na Torrentech, nevím jak vy, ale já si ji rozhodně stránu :) Děsně se mi líbí jeho kukadla, z těch nemůžu... nedostává se mi kyslíku a pokaždý moje najivní hlavinka vypotí něco typu: K=ž by se takhle koukal na mě... A to je mi 15:D
    • Re:

      na cem ze je ke stazeni?? *7*
    • Re:

      Tak To jses na tom uplne stejne uplne ale mame dobrej vyber:-)
  • Colina také sleduji docela dlouho a on je prostě boží. Sháním postupně všechny filmy s nim, tak kdybyste náhodou někdo věděl o nějakých tak mi prosim napište. Dikec *14* Elodi16@atlas.cz
  • Filip

    Tuhle jsem ho viděla na ČT2 v Jak je důležité míti Filipa, A dámy kam se hrabou deníky. On je prostě sexy.
  • Příšerní herec kterej je hrůzo stašnej *9* Ubožáku chcípni !!!! *10*
  • předem díky

    Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo Pýchu a předsudek(1995), nebo jestli nevíte, kde bych to mohla stáhnout, nejlépe v angličtině. Díky moc, Radka ( Radka.Johanka@gmail.com)
  • colin

    Colina sleduji již několik let - je s podivem, ale filmy s ním uvádějí postupce všechny dostupné TV stanice. Je prostě boží a neodolatelný! Někdy mi vadí, že hraje ve filmech 2 kategorie (Apartmá nula, Fotbalové opojení,) ale co - koukat na něj můžu stále !!
  • Všude dobře, ve školce nejlépe

    Nic proti vám slečny, ale které z vás už bylo 12*9*? Homen po večerníčku spát a nevysedávat u*13* počítače. *5* *5* *9*
  • Zraje jako víno

    Fakt čím starší tím "chutnější". Když ho člověk vidí v Anglickém pacientovi, řekne si, že je dobrej, ale fakt třeba v tom filmu Co ta holka chce je prostě k sežrání!!!! A to nemluví o dalších, třeba Dívka s perlou nebo "Bridgetky 1,2". *3*
  • je to starej mlsnej kocour. *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit