Přejít na výpis diskuzí

Corbin Bleu

OSOBNOST 21.4.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    chci taky umět Double Dutch jako on. Je to úžasnej sport! *14* škoda jenom že u nás asi nejni šance jak se to pořádě naučit...
  • peggy20

    juju

    jejda všechno nejlepčí k narozkám vubec nevypadáš na 20 ale užij si to *14*
  • lucinkael

    HELP ME

    Ahoj fandové Corbina:) Určitě víte,že hrál i v seriálu Let 29:) Nemáte někdo tento seriál na DVD nebo nevíte kde ho stáhnout??Napište a já napíšu víc!!PROSÍM:Lucie.Antosova@seznam .cz
  • Jo Ten Film Se Jmenoval :Jdi Do Toho! :)
    Je To Skvělý Film :)..
  • Jo taky bych to potřebovala vědět.Myslím ten film jak byl corbin boxer a pak s těma holkama začal skákat to švihadlo kvůli to mu že ta jedna nějak vypadla a pak to někdo viděl (jeho nepřítel) ale to je jedno prosím potřebuju to vědět. díky JESSICA
    *3* *1* *2* *4* *5*
  • Corbinek

    je to krásnej roztomiloučkej černoušek má nádherný oči a vlásky je to fakt borec!!!!!!ps:posílám mu velkou pusinku *14*
    • Re: Corbinek

      Holky(Markétka a zzuna) máte nejsvatější pravdu!!!!!! *1* *1* *1* *1* je to ten neeeeeeejjjjjj. kluk na světě. A je hezčí než Troy!!! Škoda že jen bydlí taaaaak daleko *9* *9* *9* Hned bych mu pusinku dala... ale posílám mu ji alespoň takto na dálku... *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Corbinek

      jj to máš pravdu 100x hezčí než troy *13* *13*
      • Re:JE I HEZČÍ KLUK!!!!

        HALO VI TRDLA,ZAC JE HEZČÍ.ALE ROZHODNĚTE SE SAMI KDO SE VÁM VÍC LÍBÝ.MĚ TEDA ZAC!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Corbinek

        corbinek je ten nej nej nej klucna je fakt nadherny.....a je hezci nez Zac.. pusilam pusinku na dalku stnat ti dojde.. *14* *14* *14*
      • Re: Re: Corbinek

        Co stokrat..MILIONKRAT!!!! *14* *14* *14*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz *4* *3*
  • HSM CZ WEB

    www.high-school-musical.cz
  • HSM CZ WEB

    www.high-school-musical.cz *14*
  • Alohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    AK MILUJETE HIGH SCHOOL MUSICAL TAK SA KUKNITE NA MOJU STRÁNKU www.zackefronn.blog.cz PLS PLS PLS NEZABUDNITE PRIDAŤ KOMENTÁR!!! :) :) :) :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit