Přejít na výpis diskuzí

Cory Monteith

OSOBNOST 20.7.2009 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xcornelia14

    Skvělí!

    On je upe skvělej! V Glee! Sice věří každé kravině(ta výřivka) ale jinak je boží *14*
    • Re: Skvělí!

      TAk on v tom seriálu fakt věří všemu ,ale ve skutečnoosti takovej neni i když nema střední školu,ale te by nevedel kde ma srdce tak to ne asi :D :D Celej seriál je bomba a Cory je z něj nej ale i Rachel je good *1*
  • sandra27

    Glee

    To teda je nejlepší! Ještě že od 5.9. u nás bude první sezóna Glee na Prima Cool, a druhá v americe bude taky co nevidět :)
  • Nezbyva nam nic nez se s tebou rozloucit, slza na tvarich jak pirko nas lechta, snad mel buh duvod tvuj zivot tak rychle ukoncit, kez jsi ted v raji, at zem Ti je lehka. RIP Cory <3
  • Je hrozně smutné, že někdo jako on - tak výborný herec a člověk nás musí opustit. Doufám, že Bůh měl důvod aby Tě odvedl tam nahoru tak brzo. Věř, že nám budeš scházet. Doufám, že se tam nahoře máš alespoň dobře. R.I.P. <3
  • hanula14

    Glee

    On je upe boží! *14* A GLEE je nej seriál už se nemůžu dočkat dalších dílu *3* *14* *15*
  • Den před jeho smrtí sem ho viděl v jít po ulici a mám s ním i fotku zrovna den před jeho smrtí i když sem kluk brečel jsem *9* *13* *13* *9* BYL TO MU VZOR ted ti řeknu kámo Měj se tam na hoře hezky *9* *13* R.I.P Cory *9* *13*
    • Kamo soucitím s tebou myslím že na tohle tři slova stačit nebudou R.I.P cory navždy zustaneš v naších srdcích navždy *13* *9* *13*
  • Rest in peace Cory! ♥ *9*
  • když jsem včera viděla na facebooku napsaný že Cory zemřel nemohla jsem tomu uvěřit....Glee petří mezi mé oblíbené seriály a bez něho to bude o ničem...a je mi také líto Lei měli chvíli před svatbou *13*
    RIP *9*
  • Tu nastal hrozný den Den kdy Nas Milovaný Cory Opustil ale Však žadneho činu nedopustil cory je naš život cory je muj sen kde se moje vleze jen do tří písmen R.I.P Cory navždy zůstaneš v naších srdcích a tobě Lei upřímnou soustrast *9* *13*
  • Je mi ho strašně moc líto :( Finn, aka Cory byl mým oblíbeným z Glee :'( Snad je na lepším místě.. Bude mi chybět a mám ho ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit