Přejít na výpis diskuzí

Cory Monteith

OSOBNOST 20.7.2009 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • navždy love love pro mě si nezemřel žiješ v srdci lidí které tě mají rádi a v písničkách které polsouchám :3
  • Nemůžu tomu uvěřit. Cory mi bude moc, moc chybět. Když jsem to včera vlastně už dneska četla na jednom blogu nemohla jsem uvěřit že se něco takového stalo.
    Cory byl úžasný a já věřím, že v našich srdcích zůstane navždy.
    :( RIP
  • OMG to přece není možný vždyť byl tak mladý :(((( a talentovaný. WHY CORY WHY ?!? R.I.P
  • Zase je tu den kdy náš milovaný opustil tuto zem básně stačit asi nebudou ale Cory vím že tam nahoře si to čteš a víš že vždy zustaneš v naších srdcích na svět si se podíval sice krátce ale jak se říka raduj se z maličkostí věřím tomu že si nasedl na vlak a odjel do neznáma jako v té pisni nejen že svět stratil jednoho ze svých nejlepším hercu a hudebníku ale nikdy se nestratí láska kterou k tobě kdy chovaly R.I.P Cory Máme Tě rádi (Dont stop believing) <3 <3 *13*
  • Musim uznat ze jsem si ho hodne onlibila a tesila se na svatbu Lei a Coryho az budou spolu... Ale uz to tak nikdy.nebude .. Neverila jse tomu ze umrel pak kouknu na net a vaude R.I.P. Ale je pravda ze si za smrt muze sam .. :'( byl leceni pak odjel do kanady a tam podniknul parbu s kamarady a na ty parbe se predavkoaval... :'( .je to smutne ... R.I.P CORY <3
  • Rest In Peace Cory. We miss You very much. We will always think back.
  • R.I.P. Cory *14* You are still in my heart...I Love You...I can't believe it...You made me happy...The best actor and singer. *14* So young....You didn't deserve it....I will always love YOU... *14*
  • domunqua
    To nemůže být pravda!!!! Cory mi bude chybět. *13* *13* *13*
  • Och, miláčkovi je 30! Všechno nejlepší mu popřejme ^^
    • Tak ták^^ *14*
  • Navždy zůstaneš v našich srdcích :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit