Přejít na výpis diskuzí

Courtney Love

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se tady dohadujete?

    Fakt nechápu,pro se tady dohadujete,jak zemřel Kurt?!Nechte ho odpočívat v pokoji ať už to bylo jak to bylo...
    Spíš by mě zajímalo,jestli někdo nevíte,jak vysoká je Courtney?Slyšela jsem,že odmítla nějakou modelingovou smlouvu a zajímalo by mě,jak je vysoká?Nevíte někdo?
    • Re: Proč se tady dohadujete?

      177 cm..xD *3*
  • ...

    Koukám, že je to tady jako na všech stránkách, kde se píše o Courtney a Kurtovi... Nevím, jestli to byla sebevražda, nebo jestli Kurta zabila Courtney, nebo kdokoliv jinej a dám ruku do ohně za to, že to neví ani nikdo tady z vás, takže myslím že není co víc řešit;)
  • curt

    curt se nezabil kuli ni ona ho zabila najmula na nej nekoho svi** vypi**** nejlepsi zpevak a to kvuli penezum .. to je hrozny kvuli nakejm potistenejm papirkum prisla lidska osoba lidksa duse o zivot *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: curt

      Ty jsi nenormalní!!!Kurt se zabil sám, měl stasné bolesti a bral heroin,z něhož měl halucinace a ty ho donudily se zabít.Courtney je v tom neviná,nic neudělala! A když nic o tom nevíš ta radši mlč!
      • tyna-us5

        Re: Re: curt

        to sou kecy!!!Kurt si píchnul obrovskou dávku heroinu, třikrát větší než je smrtelná dávka...neni možný, aby se pak sám zastřelil a ještě k tomu brokovnicí!!! někdo ho zabil a ať už to byl kdokoliv, Courtney o tom určitě věděla...přečtětě si článek v listopadový Enigmě, všechno je tam napsaný! *7*
        • Re: Re: Re: curt

          až na to že tam není jasně napsaný že to někdo udělal... je možný, že to byla ona nebo že si na to někoho najmula ale myslím že Kurt chtěl umřít sám.. těžko by mu kdokoliv pomohl když se dvakrát léčil. Snad je mu teď líp, nic jinýho bych neřešila *3*
  • nová stránka o Courtney

    založila jsem o courtney love novou stránku, která by se věnovala pouze jí a obsahovala veškeré info o ní... mrkněte na http://nobodysdaughter.blog.cz
  • zaniwo

    Jeden striptiz prosim :) *1* *4*
  • idioti

    Já prostě nemůžu, co to tady vypisujete? Ona nikoho nezabila, měli byste nadávat spíš Cobainovi, že jí tak hnusně nechal...
  • Já to právě že četla...ale to už je jedno.Jsi akorát zabedněná slepice, tak radši ani nebrouzdej po netu...(Sory, jestli to nepochopíš)!!! *15*
  • Pro Ivetu

    Ty jsi snad tu knížku četla nebo co????Spíš ty o tom nic nevíš a jen se snažíš bejt....Ty víš co, radši...Si polib! *8*
    • Re: Pro Ivetu

      ty si polib....nebo s rvnou v noci predstavuj tak ti prdel líbá kurt.... *8*
  • Pane Bože, vy jste ubohý!!!Nevim, co to tady vymejšlíte za píčoviny!!Neni vám do toho ani hovno a myslim, že ste akorát trapný...Vy si jako myslíte, že ona by zabila někoho, koho tak milovala???Ste akorát pubertální pipiny, co se tady snaží ani nevim o co!!!! *13*
  • Kurt

    Taky jsem četla Težší než nebe,a po přečtení nikdo nemůže věřit,že ho zabila,ale byla to ona,kdo na tý knížce spolupracoval a pochybuju,že by autora nechala napsat cokoliv co by ji obviňovalo. *9* Taky prostě nevěřím,že se Kurt zabil sám.Ta dávka,co měl v sobě mu dávala při nejlepším 2sekundy života.A on si stihl uklidit nádobíčko,vzít brokovnici a zabít se.Jasně dřív nebo později by kvůli drogám zdechl,ale jeho smrt NEBYLA SEBEVRAŽDA!
    • Re: Kurt

      navic z brokovnice byly setreny otisky, stejne tak i na strikacce a kaluz krve mel u nohou a ne u hlavy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit