Přejít na výpis diskuzí

Courtney Love

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakou knihu?

    Jakou její knihu? ona nějakou vydala? *7* Vím jen, že nějaká má vyjít letos v listopadu...
  • Je to sv*ně!!!!!!!!!Kurt se určitě zabil i kvůli ní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re:

      i kdyby to tak bylo(já nevim jak to bylo)tak je to snad jedno dyť to byl chudák magor...teď si určitě řikáte,no co to je za krávu chudák kurtíček nejhezčí mucíček(odvozeno z citoslovce muck)ale víte mě je to jedno já se přiznam.. nirvánu neposloucham kvůli kurvotvímu ksychtu,já jí posloucham kvůli textu a písničkám prostě ne jen proto že to byl kus.... *9*
      • Re: Re:

        To je hezký, že Nirvanu posloucháš jen kvůli muzice a textům.Jenže si přečti pár knížek o Nirvaně-já četla čtyři a chystám se ještě na další dvě,a pak zjistíš, že ty texty jsou umělecky zvtárněná Kurtova osobnost, jeho názory,postoje,povaha a hlavně jeho život,to co prožil. Kurt byl nejlepší člověk na světě, který existoval. Miluju ho právě díky všemu co o něm vím a protože vím co ty texty znamenají.Moc mi chybí a bude vždycky chybět,jako kdyby část mýho blízkýho já tu nebyla.Byl sice feták,ale hodný feták.
        • Re: Re: Re:

          plně stebou souhlasim,vždycky jasem ho milovala a do konce života budu *14* moc mi chybí chci ho zpátky
  • ---

    je to vražedkyně
    • Re: ---

      *9* já bych to už vůbec neřešila
  • ...

    Je to prostě dě*ka,,,ale ona asi za to nemuže,,, *1*
  • ???

    Jn prectete si knihu Tezsi nez nebe...opravdu si myslim ze to Courtney neudelala.Myslim ze ho az moc milovala nez aby ho zabila...myslim ze to byla sebevrazda tot vse *9* *9*
  • Feministka

    Courtney je správná ženská,která ví jak na to.Umí to s chlapama,musela si lecčím projít.Ať si to přiznáte či ne,měla Kurta omotanýho kolem prstu.Odělal by cokoliv by si řekla.Zabil se HAJZL(jak správně tehdy řekla),SRAB-tohle kdyby udělal jiný ženský v tu chvíli,možná by se sesypala.JO,já týhle ženský věřim!Ambiciózní a má na to!
    • Re: Feministka

      Souhlasím, že je to správná ženská. Kurt to pekelně posral, že se zabil, vždyť měl dceru. Vražda to nebyla, milovali se. Naprosto jí chápu, že má vztek. Přesto je Nirvana pořád nejlepší a nemůžu ju přestat poslouchat, kruci, ale tohle je fórum o Courtney Love... *1*
    • Re: Feministka

      jo!!! jo jo....je to pěknej čůrák co si ustřelil hlavu a kvůli tomu courtney začla opravdu hodně zase fetovat a kvli tomu jí řikate kurva a fetka, tím chci říct že za to může von.......ale stejně ho mám ráda...ale mínnež courtney a min než layna to znamena 3 misto... *1* *1* *1*
      • Re: Re: Feministka

        Kurt zato nemůže, že Courtney začala znova futovát
  • Učte se rozeznat dobro od zla,jelikož tolik času z nás nikdo nemá.Učit se rozeznat hrůzostrašné věci od krásných okamžiků je těžké a to natolik,že ani celej život na to nikomu nestačí.Nedělejte si srandu z věcí okolo Courtna aKurtem ti si zaslouží uznání,pochopení...měli to v životě oba těžké a dokázali rozeznat právě to zlo.Akorát to řešil každej jinou cestou,je smutné že to tak dopadlo,ale přesto..život jde dál,smrt TAKY!! Miluji Tě Kurte,jsi má doživotní láska!!!
  • a me by zase zajímalo,jak si muzes bejt tak jistej(poprípadne jistá) že šlo o vraždu!!!!
  • pro blaablaa

    tak to by mě zajímalo jak si můžeš být tak jistá že nešlo o sebevraždu!!!!!!!!!!!!!!!
  • La,la,la.

    Hmm...a já sem mluvila s Courtney a vzkazuje Vám ať si políbíte prdel a děte se srát do někoho jinýho. Prostudovala sem všechny dokumenty týkající se jeho smrti a sehnala sem neotřesitelné dúkazy,že Kurta zabila Frances Bean. Maucta.
    • Re: La,la,la.

      *1* *1* *1* to je dobrý.......už si predstavuju malou 2letou frances jak bere tu brokovnici do ruky... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* akde si mluvila a s courtney??na myspace?
      jinak opravdu nevim, proč sou lidi tak uplne nejvic na sračky z toho že si kurva nemuzou pripustit ti že už to tu kurt proste nevydržel....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit