Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jestli je to pravda ale někde myslím že ve zprávách říkali že Ronaldo zemřel při autonehodě
    nevím jestli je to pravda!!!!!
  • Si na stránkách fotbalisty tak řešíme fotbal.Jestli chceš řešit hokej jdi si jinam :)
  • Cristiano je najjjj krajšiiii <3 Lubimmm taaa
  • Barunko zlatíčko moje *14* Vykašli se na tu Zuzku já vím že mě chráníš ona asi nikdy v životě neviděla hokej tak proto neví jak je hokej ne !!! *3*
  • jo hraje za Real Madrid *3*
  • A víš ty vůbec co to "metrosexual" znamená?
  • Něco ti na to řeknu: Pro někoho je pitomý hokej pro někoho fotbal. Kdyby ses dívala více na sport v televizi zjistila bys že se o hokej taky zajímá hodně lidí. Určitě bude někde program jen o hokeji nebo běž na staďák když se hraje hokej. A nikoho tady nezajímá že chodíš s "pitomým" hokejistou. Řekla jsem to jak nejjemněji šlo.
  • Je přece úplně jedno jestli kluk kterýho miluješ je fotbalista nebo hokejista *15* *3*
  • Jo, Ok Torres je velmi dobrý a talentovaný hráč. Ok to beru.... Podívej se na kariéru Torrese v Liverpoolu kde byl super nejlepší hráč světa. Podívej se na sezonu v Chelsea jak byl ubohý... Ronaldo is the Best. Kariéra v Man Utd byla Brilantní CR7 tam byl nejlepším hráčem Premier League . A to stejné v Real Madrid *16*
  • EJ, Sorry ale on za něj furt hraje *1*
  • Lidi řešte hokej a né ten pitomý fotbal !!!!! Musím se pochlubit chodím s hokejistou *14* *3* Fotbal je na nic Jágr je nej
  • Ronaldo je nej škoda že už nehraje za Real Madrid!!!!!!!!!!! *4*
  • Až jsi jde Messi někam na Ronalda nikdo nemá *1*
  • Blbosti blbosti každý má rád někoho jiního já třeba mám rači Messiho ale proti Ronaldovi nic nemám *4*
  • Hele Besijanko Ronaldo je nej takže sklapni *16*
  • Je dobrý,doře hraje fotbal ale na Torresa nemá!!!!!Nechápu jak mužete někteří řešit kdo je lepší jestli Ronaldo nebo Messi prostě jasná odpověd je Torres *14* *4* Messi vypdá jako stařec a Ronaldo jak by ho olízlo nějaké zvíře
  • Ty kteří pomlouvají CR7 tak by se měli kouknout na: https://www.youtube.com/watch?v=lI9Q5vz0nmk
  • messi a neymar to jsou nej hraci nechapu jak muzete psat ze je lepsi ten frajirek ktery je ronaldo a je nejhorsi
  • No discutas všedci por qué usted es
  • je hrozny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit